Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. No to zapraszamy o 22.00 za budkę :lol:Tylko przyjdź sama :p
  2. [quote name='Marinka']No nie...ja chciałam tylko zaproponować Wam jakąś piosenkę żeby Wam nudno nie było...nie to nie ...foch ;)[/QUOTE] Od piosenki to się zaczyna :eviltong:, a potem to daj trochę i takie tam.....:evil_lol:
  3. Czy te ciasteczka są kruche? Bo my z Marcelem lubimy,żeby było dużo masy...I żeby lukier był albo polewa jakaś..
  4. Olinku, piesiu dobry wieczór :lol:
  5. [quote name='Marinka']No tak :) ...atak był rzeczywiście frontalny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::shake: i trzeba było ustąpić :lol: To kiedy spotykacie się na party? :p[/QUOTE] Tajemnica :eviltong:, coś za dużo chętnych do spółek :razz:
  6. [quote name='Marinka']Marcelku...zdradź mi proszę czym dzisiaj się raczycie z Ranias ?[/QUOTE] Nie powiemy, bo każą nam się dzielić :razz:
  7. Szopusiu, dobry wieczór kochany psiaku :lol:
  8. A ja witam kochanego piesia mego i cioteczki też :cool3:
  9. [quote name='Aimez_moi']O rany.......Cioteczka dala sie uprosic......:)[/QUOTE] Ustąpiłam wobec zmasowanego ataku na moją osobę:razz:
  10. Antosiu, wieczorne smyranie i mizianki, i co tam sobie życzysz :loveu:
  11. [quote name='Pliszka']Dobry wieczór :)[/QUOTE] witamy i na spacerek z Szopkiem zapraszamy :lol:
  12. [quote name='Iljova']Jak się podzielicie z Argusiem to wcale Wam to nie zaszkodzi nie będziecie mniej zadbani. No nie będzcie tacy Ranias!, Marcelku! podzielcie się z biednym Argusiem jedzonkiem. :-)[/QUOTE] Niech będzie,dzielimy na trzech :razz:
  13. [quote name='Aimez_moi']Dokladnie.......:) Marcel....:) Cioteczka Ranias.....:) nie badzcie chytrusami......[/QUOTE] to nie z chytrości tylko my chcemy być zadbani żywieniowo..:cool3:
  14. [quote name='Aimez_moi']No nie.......co sie tu dzieje....... Niedlugo wiosna i Marcel za odchudzanie sie powinien zabrac......razem ze mna.....[/QUOTE] Na to zawsze mamy czas....:lol:
  15. [quote name='Pliszka']Dobrze, że nowinki troszkę lepsze :)[/QUOTE] i oby tylko takie były, Szopuś na spacerek...:lol:
  16. [quote name='Aimez_moi']O.... to przyda sie kolo Argo Cioteczka Ranias z Marcelem...... bo Oni tylko o jedzeniu.....:):)[/QUOTE] No właśnie mieliśmy już wszystko podzielone a tu trzeba zmniejszyć porcyjki.Musimy to obgadać z Marcelem..:cool3:
  17. Argusia też zabierzemy, chociaż na dwóch łatwiej się dzieli niż na trzech:razz:
  18. A ja tobie Marcelino życzę kolorowych snów- spotkanie za budką aktualne :lol:
  19. [quote name='UMilki']Jutro będą wyniki. Olin całą procedurę pobierania krwi przeszedł bardzo dzielnie. Nie warknął, nie szarpał się, grzecznie czekał na koniec zabiegu. Jestem z niego bardzo dumna. Uwielbia jazdę samochodem. Może nawet kiedyś go zabierano na wycieczki....[/QUOTE] To czekamy na wieści....Dobrze,że z Olinka wzorowy pacjent :lol:
  20. [quote name='Iljova']Ciekawe co masz na myśli? (pewnie jedzenie??? :evil_lol:)[/QUOTE] A jakie Wy ciotki domyślne jesteście.....:eviltong:
  21. [quote name='Iljova']Cześć Argusiu jak spędziłeś dzień dzisiejszy?[/QUOTE] Chyba się zastanawiał, czy mu czegoś nie brakuje...:evil_lol:
  22. Marcelino, czekam za budką wieczorowa porą ;)
  23. [quote name='andegawenka']Zuziu, ten Twój post powinien być skopiowany do ogłoszeń, marketing na szóstkę...serio...[/QUOTE] Tak, kiedy się to czyta, to cieplej koło serca się robi....
×
×
  • Create New...