Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Antosiu, nie choruj nam :lol:
  2. Mocuś, na spacerek wirtualny wybiegamy :multi:
  3. [quote name='Kamila Proc']dogo w koncu dziala, wiec sie przywitam[/QUOTE] i ja wreszcie też :lol:
  4. "Bracie psie, bardziej ludzki niż ludzie, na łańcuchu więziony przy budzie. O głodzie i o chłodzie, i w brudzie, a podczas lata, gdy szukasz ochłody, często bez miski wody; Psie, który dajesz ludziom wierności przykłady, odpuść ludziom, braciszku, wszystkie ludzkie zdrady."
  5. Antosiu, wieczorne mizianki dla ciebie :lol:
  6. A może cioteczka lilk_a też zrobi potem takie piękne allegro dla Szopka.Mocek zbiera pieniążki aż miło :lol:
  7. [quote name='Aimez_moi']Ciekawe czy staruszek juz w swojej budce jest?.......:):)[/QUOTE] Teraz to mu chyba bardziej panny w głowie, no ale zimno to może schowa doopkę :p
  8. Olinku, dobry wieczór piesiu kochany :lol:
  9. Mizianki wieczorne dla naszego kochanego staruszka :lol:
  10. [quote name='Aimez_moi']Funia.....:) no co TY? ... Naprawde? ... Alez z naszego Marcelka kawaler......[/QUOTE] No chłopak cud-miód :loveu:
  11. Już prawie 100 cegiełek na allegro sprzedanych.Mozart, ale się twoje finanse poprawią.:multi:
  12. [quote name='Aimez_moi']Ranias......:):) a Twoja piwniczka to jak dobrze zaopatrzona jest?????[/QUOTE] Mam w niej takie różne dymionki i żaden nie jest pusty...:lol:
  13. [quote name='Aimez_moi']No wlasnie......ciekawe.... Marinka......:) cos wiadomo?[/QUOTE] Marinka pewnie przy cieciorce......:p
  14. a dzisiaj cmok w pychola z wieczora :lol:
  15. Ciekawe czy domek spod Zamościa odezwał się jeszcze w sprawie naszego piesiunia....
  16. [quote name='Aimez_moi']A swoja droga to ciekawa jestem czy chlopaki nadal odnosza sie do siebie niechetnie? Funiu......:) jak to z Nimi jest?[/QUOTE] Przy nalewce się dogadają....:lol:
  17. Teraz chyba gumki wszywa Iljova :evil_lol: Marinka, pamiętaj o brokułach i cieciorce tylko nie wiem jak to się skomponuje z nalewkami...:-o
  18. [quote name='Iljova']Podoba mi się ten pomysł, całkiem fajny :-) . Myślę że Argus i Marcelek pomogą bardzo chętnie. :-) to na kiedy planujecie zjazd mądrości ?[/QUOTE] Aimez już poszła wszywać gumy do ciuchów,żeby więcej mądrości przyswoić, Marinka pewnie kombinuje z brokułami.Trzeba tylko ugadać się z psiakami :roll:
  19. [quote name='Aimez_moi']Mhy......to ja sie pisze na takie rozmowy w piwniczce o madrosci Polek......:):) Marinka....:) Iljova.....:) co WY na to? Ranias.....a przyjmiesz nas taka gromada?[/QUOTE] A pewnie, tylko musimy jeszcze załatwić,żeby nas ktoś potem z tej piwniczki wywlókł.To może Arguś z Marcelkiem...:evil_lol:
  20. [quote name='Aimez_moi']Tak.....:) bo Polki sa tylko....grube inaczej......:):) Ranias...ja moge wpasc razem z Toba do tej piwniczki........[/QUOTE] Nie grube, mąąąąądre :cool3:A moja piwniczka jest duża i dużo mądralińskich pomieści :eviltong:
  21. [quote name='Iljova']Teraz to ja już rozumię Ranias dlaczego tak lubisz jeść bo lubisz wpadać do piwnicy co ? :-) :-) :-) Marinka fajnie byłoby gdyby to była prawda :)[/QUOTE] Trafiony-zatopiony, w piwnicy może być całkiem fajnie :evil_lol:
×
×
  • Create New...