Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Nie ma jeszcze wszystkich wpłat kwietniowych chyba
  2. Misiunia wczoraj , jak to przy sobocie, prace porozdawała i pilnowała, żeby się nikt nie lenił. A że potem burza się rozpętała, a ona taka umordowana tą robotą, to nie zdążyła bidusia się wysiusiać gdzie trzeba tylko musiała w salunie i tak ją to przygnębiło,że się obraziła na cały świat i udała się do czytelni podumać. Dzisiaj jej humory przeszły...
  3. Misiunia była dzisiaj wleczona na spacer. Poddała się z miną męczennicy i hamowała całą drogę, a miny jakie stroiła...W domu wpakowała się do kocyków i cudowna przemiana. Kawał leniwej humorzastej bambaryły, potem słodki zezolek. I jak tu jej nie kochać?
  4. Dziewczyny, bardzo Wam dziękujemy za wsparcie Prezesunia
  5. Miłości to chyba już nie będzie, ale wrogości też nie ma. Bambaryłka dzisiaj odmówiła współpracy spacerowej, okopała się w swoich kocach i zezowała na mnie. Teraz przestało padać, Brodzio podreptał po podwórku, Misiunia łaskawie wyszła przed drzwi i zawróciła.
  6. Koszenie mojego trawnika to pół godziny, nie ma tego wiele.Więcej czasu zajmuje mi sprzątanie koop, kości, resztek ptaków i gryzoni. Ale fakt, trawniczek uporządkowany, dzisiaj od rana pada, więc pewnie trawa zaraz urośnie.
  7. ja też i wszyscy , no może bez Brodzia
  8. U mnie dzisiaj była piękna pogoda. Wyjechałam popołudniową porą z kosiarką na pierwsze w tym roku strzyżenie trawnika
  9. Oczka Misiuni jakoś zawsze kojarzą mi się z bassetem, dziewusia tak właśnie patrzy- dostojnie i smutno, no taki zezowaty basset i wielce humorzasty.
  10. jakoś tak wydaje mi się,że wątki pustoszeją....
  11. Argusia miziam po grzbietku, dobry wieczór kochany psiaku
  12. Dziewusia pozdrawia z posterunku
  13. Wpłacę 50zł dla pana Mariana na doładowania telefonu, podajcie konto.
  14. Dostałam info od kuriera,że puszki dostarczono dzisiaj, czyli kolejna dostawa powinna być ok.3 maja
  15. Ja też trzymam kciuki za dobrego ludzia dla piesia
  16. Antosia kochanego przytulam, chociaż tak wirtualnie
  17. Oj, pada dzisiaj od rana. W związku z opadami Misiunia odmówiła wyjścia na spacer i zdecydowanie zaparła się łapkami. No to se pospacerowałam do bramki i z powrotem pod czujnym okiem bambaryłki wyglądającej zza winkla. Wysiusiała się przed schodami i uciekła do domu...
  18. Jednak nie dzisiaj puszki będą u Marcelka tylko w poniedziałek. dostałam info od GLS
  19. Moja deklaracja kwietniowa poleciała przed chwilą.
  20. Dzięki wielkie. Jedzonko dla Prezesunia już u kuriera, może nawet jutro będzie dostarczone.
×
×
  • Create New...