[quote name='Aimez_moi']Ranias....:) mari23....:) mam nadzieje, ze chlopakom naszym kasy nie braknie .....:)[/QUOTE]
Ja się wgapiam w tabelkę Marinki i usiłuję wywnioskować, czy mają już długi, czy nie mają...no ale za tępa jestem i nie wiem....:oops: