Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. to musi być ciekawe doświadczenie....jak się ubrać?
  2. zbieram sie tylko cały czas zasłaniam oczy,żeby nie czytać tego pytania tam na górze....o tym G......
  3. [quote name='Kamila Proc']wszyscy spaceruja czy co?[/QUOTE] ja choruję....:roll:
  4. pozdrawiam Prezesa przez chusteczkę,żeby nie roznosić zarazków chorobowych....
  5. zawsze wszystko rozbija się o kasę......niby te pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich co.....:roll:
  6. trzeba się pozbierać, bo tyle tego nieszczęścia do ogarnięcia.....
  7. może Marinka coś wie...to chyba Jej tereny.....:roll:
  8. u mnie od wczoraj jest około plus 7 stopni, słonko nawet wyjrzało.....:lol: wiosna czy co....:roll:
  9. [quote name='Aimez_moi']I na dodatek czesto bolala Go glowa przez co nie mogl w perfekcyjny sposob zapanowac nad podworkiem......:):)[/QUOTE] właśnie tak...:lol:
  10. nie wiem, czy Ona jest świadoma tego jakie to szczęście jest Jej udziałem....:lol:
  11. Bronio, cmok w pychola :loveu:
  12. Zapach Kiltixa pewnie drażnił niezwykle czuły nos Prezesa......:lol:
  13. małe jest piękne, duże jest piękne...najpiękniejszy jest Marcelek i cała reszta nie ma znaczenia.....:lol:
  14. i ma doopcię pasującą do tego stołka....najlepiej....:lol:
  15. ładne mi troche.....:lol: pokój wygląda jak hurtownia spożywczo-chemiczna......:megagrin:
  16. Babo Stara...chyba wyjdziemy na prostą.....:lol:
×
×
  • Create New...