-
Posts
319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marzenawtf
-
Ten Czwarty, ON, 2-3 lata, okolice Warszawy, przemiły
marzenawtf replied to baber :)'s topic in Już w nowym domu
i jakieś imię robocze trzeba psu nadać, czekam na info.. w razie potrzeby zajrzyjcie tutaj, to lista osób pomagających w ogłoszeniach: [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=23[/url] -
Ten Czwarty, ON, 2-3 lata, okolice Warszawy, przemiły
marzenawtf replied to baber :)'s topic in Już w nowym domu
coś tu pusto u was.. nikt nie zagląda.. oferuję pomoc w ogłaszaniu psa, tylko potrzebny mi krótki opis i namiary na osobę, która zajmie się adopcją. tyle mogę zrobić. -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
marzenawtf replied to mru's topic in Już w nowym domu
przepraszam za chwilową nieobecność.. co wiadomo w sprawie suni? z tego co szybko zdążyłam przeczytać znalazł się dom tymczasowy, szukamy stałego? jaka ona śliczna, te oczka cudowne.. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
marzenawtf replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dopiszcie mnie do stałych, miesięcznie 10 zł, postaram się więcej.. ale na razie tyle mogę obiecać. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
psinka już złapana.. :) ależ się cieszę! dziewczyny jesteście niesamowite, marusia działaczka z ciebie godna pochwały, dobrze, że jesteś. :) mru Twoja pomoc jak zwykle nieoceniona. z niecierpliwością czekam na wieści i trzymam kciuki. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
kurcze.. mam nadzieję, że dziewczynie jakimś sposobem się uda. kochane ja niestety muszę opuścić dogo, zajrzę tu wieczorem dopiero jak dam radę, trzymam mocno kciuki.. w razie czego mój nr 509-307-118 -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
nie wydaje mi się, choć mogę się mylić.. po pierwsze był zaskoczony, że w ogóle czegoś od niego oczekuję.. ja pytałam tylko o informacje, czy marusia się z nim kontaktowała.. to wszystko, nie prosiłam o pomoc, bo rozmowa nie przebiegała w miłej atmosferze, być może dlatego, że jest w pracy i nie ma czasu na rozmowę. nie wiem dziewczyny, poczekajmy aż marusia się odezwie. bez sensu jechać tam i szukać, kiedy mamy tak mało informacji. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
słuchajcie dziewczyny, ona nie dzwoniła do niego. więc ja już nie wiem, co mam myśleć.. myślicie, że poszła tego psa sama łapać? -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
ja zadzwonię do p.Janusza i zapytam, czy miał dziś takie zgłoszenie. przynajmniej będziemy wiedzieć, czy do niego dzwoniła.. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']tak, ale my mozemy jechac na miejsce pomóc tylko czekamy na sygnał i cisza :( nawet nie mamy nr marusi[/QUOTE] kurcze też jestem na siebie zła, można było wziąć od niej nr telefonu, przynajmniej byśmy wiedziały co się dzieje.. no ale teraz to już nic nie pozostaje, tylko czekać na wiadomość od niej. :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
marzenawtf replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela']A propos tekstu do ogłoszeń o Sedzie (to, co jest na stronie schroniska bardzo smutne, ale mało mówi o samym psie - więcej o jego nieudanej adopcji - i chyba trochę zniechęca, zamiast zachęcić do adopcji). Znam seda, po powrocie do Teresina widziałam go kilka razy. Oceniam go tak: Pies spokojny i zrównoważony. Posłuszny. Ponieważ ma już swoje lata, energia go nie rozpiera. Potrzebuje spokoju i serca. Więcej wymagań nie ma ;-) W zamian odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem. Sed nie sprawia prpoblemów wychowawczych. Ładnie chodzi na smyczy. Nie wyrywa ręki z barku. Co jakiś czas upewnia się, że człowiek jest z nim. Przybiega na wołanie - nie ma z tym najmniejszego problemu. W stosunku do ludzi jest bardzo łagodny i całkowicie uległy. (Nie zauważyłam jeko rzekomej niechęci do mężczyzn). Jak każda żywa (i rozumna) istota miewa swoje sympatie i antypatie. Nie przepada za innymi psami - no cóż, nie musi. Z suczkami żyje w przyjaźni. Kocha dzieci - z wzajemnością. Dzieci kochają jego. Ma w tej chwili ok. 7 lat (na stronie schroniska jest 3, ale to pomyłka) i wszystkie zalety faceta w średnim wieku. Swoje już ptrzeżył, przygód nie szuka, doceni stabilizację. Ma rozum i mądrość taką, jak przystoi na wiek średni. To genialny materiał na przyjaciela - jeszcze na dłuie, długie lata.[/QUOTE] czyli ten tekst zamieszczać w ogłoszeniach?? :) postaram się coś zadziałać wieczorem jak dam radę, strasznie pracowity weekend mi się szykuje.. Sed jest w Warszawie, zgadza się? a może by zrobić ogłoszenia w formie papierowej i porozwieszać w okolicy? ja dostęp do drukarki będę miała w poniedziałek dopiero. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ja też czekam na wiadomość od niej, miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.. -
[url]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url] [url]http://innemiasta.pajeczyna.pl/Sprzedam-oddam_za_darmo/430226-maksio_pies_pe_en_nadziei.html[/url] [url]http://ojej.pl/[/url] [B](kaa musisz je zaakceptować, poszło na twoją skrzynkę)[/B] [url]http://portal.animalia.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=75399&buyOrSell=2[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maksio-piesek-pelen-nadziei-W0QQAdIdZ200665867[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/14807[/url] [B](kaa proszę o akceptację) :) [/B]
-
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4934399_maksio_pies_pelen_nadziei.html[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/maksio_pies_pelen_nadziei_182246.html[/url] [url]http://www.adopcje.org/index.php[/url] (czeka na akceptację) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19661/podglad/[/url] na razie tylko tyle, wiem że niewiele, ale już padam na pysk.. :) więcej niebawem. a teraz dobrej nocy.
-
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']nic no to czekamy do rana, daj marusiu znać jak tylko coś będzie wiadomo[/QUOTE] [B]mru[/B] mam cię nie puszczać choćby nie wiem co! mmd dała cynk, że jestes dobra w łapaniu psów. :) tak jest, czekamy do rana.. aż będzie coś wiadomo. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
z tego co napisała marusia 8 wynika, że pies jest ranny, najpewniej więc będzie tu potrzebna opieka weterynaryjna. najważniejsze to psa złapać. a nóż widelec Pan Janusz będzie mógł pomóc.. czekamy na relację z jutrzejszego dnia. jeżeli chodzi o pomoc, to ja niestety mogę wesprzeć tylko finansowo. mieszkam za daleko, żeby być na miejscu. chyba będę musiała się przeprowadzić do W-wy, bo tutaj na nic się nie zda moje siedzenie. :) -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']ja tez odradzam hycla z Halinowa:) i nawet nie proponuje zeby cokolwiek z nim zaltwiac i prosic o pomoc..:)to byla czysta informacja...:) a pisalyscie do cioteczki DIF ? ona ma hotelik w halinowie...sama chyba nie ma miejsca ale moze zna kogos ktoby mogl go przetrzymac...albo pomoc zlapac...[/QUOTE] ja do niej napisałam. :) czekamy na odzew. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']Jutro rano, kto zadzwoni i przedstawi tragiczną sytuację????? oni są w pobliżu w Wołominie, pomagają w takich sytuacjach...[/QUOTE] to już jest coś! :) [B]marusia 8[/B] dasz radę zadzwonić do p. Janusza jutro rano? znasz całą sytuację najlepiej z nas wszystkich no i wiesz gdzie ten pies dokładnie się znajduje. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']marzenawtf dzięki za wiadomość, prześlę dalej do osób z tych okolic.[/QUOTE] dzięki, bo ja właśnie nie bardzo jeszcze wiem do kogo się zwrócić w tak nagłej sprawie. ten psiak potrzebuje pomocy w trybie natychmiastowym! gdybym ja miała samochód to już bym była w drodze! :) -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
marzenawtf replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziewczyny mam do was ogromną prośbę, zajrzyjcie proszę do tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184240-pies-potr%C4%85cony-przez-TIR-a-biega-po-ulicy[/url] sytuacja jest dramatyczna, może znacie kogoś kto mógłby pomóc? -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
a o ludziach i ich pożałowania godnym zachowaniu to nawet nie chcę mówić. spokojnie, wiem, że się martwisz losem tego psa, ale twoje nerwy i stres nic nie dadzą... na pewno zaraz ktoś się odezwie..ktoś kto obojętny na krzywdę zwierząt nie jest!