-
Posts
319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marzenawtf
-
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
rozumiem co czujesz, jeszcze nie tak dawno sama miałam na głowie takiego bidulkę, ktoś go porzucił i pies błąkał się po mojej wsi, na szczęście dzięki mojej interwencji i pomocy wspaniałych dziewczyn z dogo wszystko skończyło się szczęśliwie, pies jest już w nowym domu. najważniejsze to go złapać i odstawić w jakieś bezpieczne miejsce, rozumiem, że u ciebie nie może zostać, ale czy jest ktoś kto by psa mógł przechować, szczególnie po wizycie u weta, bo to jest konieczne. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
spokojnie, napisałam do kilku dziewczyn w twojej sprawie. musimy cierpliwie czekać na odzew z ich strony. -
pies potrącony przez TIR-a biega po ulicy
marzenawtf replied to marusia 8's topic in Już w nowym domu
to straszne, nie można go tam zostawić aby umierał w męczarniach! pies jest ranny, potrzebuje opieki weterynaryjnej, inaczej nie przeżyje. musimy coś wymyślić. -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
marzenawtf replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4933527_amstaff_nero_pomoz_mu_na_nowo_odnalezc.html[/url] [url]http://www.adopcje.org/doadopcji-7-0-0-0-Mazowieckie.html[/url] [B](czeka na akceptację) [/B][url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57626[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57625[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/[/url] [B](czeka na akceptację) [/B][url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url][B] (czeka na akceptację) na dziś tylko tyle, teraz wracam do swoich zajęć. mam nadzieję, że coś się ruszy w sprawie NERUSIA, to taki cudowny pies, zasługuje na kogoś odpowiedzialnego, kto zapewni mu miłość, na którą zasługuje. [/B] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
marzenawtf replied to mru's topic in Już w nowym domu
tutaj mamy listę stron, gdzie można zamieszczać ogłoszenia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2[/url] czekam na opis Seda.. -
AMSTAFF Nero porzucony w mieszkaniu. MA DOM!!!
marzenawtf replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
jeżeli nadal potrzebujecie wsparcia w ogłaszaniu psa, to zgłaszam chęć pomocy. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
marzenawtf replied to mru's topic in Już w nowym domu
biedny ten psiak, znów porzucony.. podajcie jakiś tekst do ogłoszeń i zdjęcia, zajmę się ogłaszaniem Seda. mój mail: [email][email protected][/email] -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
marzenawtf replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
będę podnosić wątek, żeby cię ktoś zauważył Volw. dokonałam też jednorazowej wpłaty na twoje konto, służę pomocą w miarę możliwości.. -
mój pies gdy był jeszcze szczeniakiem gryzł mnie niemiłosiernie, do tego stopnia, że na rękach zostawały mi ślady po jego zębach i pazurkach.. na szczęście wszystko się z czasem uspokoiło i rany się zagoiły. :) na pewno dobrym sposobem nie jest bicie psa za gryzienie, ja mojego po prostu zostawiałam samego na chwilę,żeby się uspokoił, przerywałam zabawę,żeby wiedział, że w ten sposób się bawić nie będziemy.
-
kochana psinka, mam nadzieję, że znajdzie szybko odpowiednie miejsce i kogoś kto ofiaruje jej miłość, na którą zasługuję.
-
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='vega17']a gdzie mieszka, ma swoja budę? to jacyś znajomi go wzięli??[/QUOTE] tak, moja znajoma z pracy. :) a właściwie jej rodzice. mieszkają jakąś godzinę jazdy samochodem ode mnie, więc w sprawie odwiedzin mogę liczyć tylko na kogoś mobilnego. Azor ma własną budę na podwórku, najważniejsze, że nie jest trzymany na łańcuchu tylko swobodnie może sobie biegać. :) jak będę miała więcej zdjęć to na pewno wrzucę. :) -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='vega17']ależ jemu się udało, eh, superowo, żeby więcej psiaków miało tyle szczęścia[/QUOTE] dokładnie, miał chłopak szczęście. :) ten jego kompan na zadowolonego nie wygląda, przynajmniej na zdjęciu, ale może po prostu nie lubi do nich pozować. :P za to Azor uśmiechnięty jak zawsze, naprawdę polubiłam tego psa i żałuję, że ja sama nie mogłam go wziąć lub chociaż gdzieś bliżej go umieścić, żeby móc go odwiedzać regularnie.. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
marzenawtf replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']Dzwoniłam do hoteliku, prawdopodobnie w sobotę skońcżą się prace przygotowawcze volwerinowej części hoteliku. Mam nadzieję że jest to termin ostateczny. Wobec tego trzeba zbierać deklaracje szybciej i więcej. Dopiszcie proszę moje 5 zł miesięcznie płatne z góry na 4 miesiące, mam nadzieję po tym terminie widzieć psika zdrowego i w nowym domku. Jeśli mu się spodoba zostać dłużej u dr. Stefa to płacimy dalej.do karmy dokładam narazie 30 zł jednorazowo.[/QUOTE] Pani Tereso, chciałabym poinformować, że mój psiak z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/182682-Uratuj-g-zanim-sko%C5%84czy-pod-ko%C5%82ami-samochod%C3%B3w.-Potrzebne-schronienie-i-og%C5%82oszenia/page21[/url] jest już w nowym domu. :) bardzo Pani dziękuję za pomoc i wsparcie, mam nadzieję, że i ten biedak znajdzie swój kawałek nieba. dorzucę się do zbiórki, na razie niestety jednorazowo, poproszę o numer konta. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='dota&koka']kamień z serca spadł ogromny :-)[/QUOTE] mi też i to bardzo. :) dzisiaj dostałam zdjęcia Azorka z nowymi opiekunami.. ten drugi piesek to jego współtowarzysz obecny. [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8773/lgim0568.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1293/lgim0573k.jpg[/IMG] -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
u Azorka wszystko w porządku, państwo dobrze się nim opiekują. ma własną budę, duże podwórko do biegania i kolegę do zabawy. na początku bałam się jak z tym drugim psem się dogadają, ale okazało się, że tamten ma dopiero rok. w znalezieniu mu domu pomogła mi koleżanka z pracy, jej rodzice go wzięli. :) na bieżąco dowiaduję się co u niego. chciałabym też go odwiedzić,ale muszę jeszcze z tym poczekać niestety.. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
hej dziewczyny! mam wspaniałą nowinę: Azorek może jechać dziś do nowego domu. :) moja znajoma powiedziała,że jej rodzice chętnie wezmą psa, że przypomina im ich wcześniejszego zwierzaka. tylko mam pytanie: w schronisku powiedzieli mi, że najpierw należało by psa wykastrować. co o tym myślicie? właściciele z tego co wiem mają już jednego psa i nie jest on wykastrowany, Azor mieszkałby w budzie i miałby całe podwórko do biegania.. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
zajrzę tu wieczorem, teraz muszę wychodzić do pracy. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
jeśli tylko Azorek znajdzie nowy dom to tak jestem w stanie pokryć koszty kastracji, tylko pies po takim zabiegu powinien przebywać w domu a nie w schronisku, czy Pani będzie chciała Azora? -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
ja też napisałam, wysyłałam zdjęcia, teraz czekam na odpowiedź. niestety nie podano nr telefonu, więc zadzwonić nie mogę. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
możecie na mnie liczyć. idę teraz na spacer z moim łobuziakiem. :) -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Jakbym osobiście je zrobiła toby mnie już z Wami nie było;) Te są kupione na bazarku:)[/QUOTE] bardzo dziękuję! mam nadzieję, że dzięki naszym staraniom znajdzie się domek dla Azorka i będzie mógł wreszcie opuścić przytulisko. jak ja się wam odwdzięczę??? -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
super! dziękuję, ja też za jakiś czas dodam trochę ogłoszeń od siebie. zadzwoniłam pod ten numer, wysłałam zdjęcia, na drugi dzień napisałam wiadomość sms a wczoraj zadzwoniłam, bo ciągle cisza.. dziewczyna powiedziała mi,że owszem zdjęcia doszły, ale czeka jeszcze z decyzją na ojca, który ma wrócić z delegacji bliżej soboty i że wtedy po uzgodnieniu z resztą domowników da mi ostateczną odpowiedź. no cóż moim zdaniem mogła mi chociaż odpisać, ale wiadomo święta, może po prostu czasu nie miała.. tak więc czekam.. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='vega17']aha i nie pozwól żeby sami po psa przyjechali, najlepiej sama go zawieź wtedy na własne oczy zobaczysz warunki w jakich będzie mieszkał[/QUOTE] sama tak też zaproponowałam, bo Pani zapytała skąd jest pies, a potem powiedziała, że to trochę daleko.. ja go zawiozę, jeśli się zgodzi go zatrzymać. będę też nalegać na podpisanie umowy adopcyjnej.. teraz pozostaje czekać na odpowiedź. jak będę coś wiedzieć więcej, to od razu dam Wam znać. -
Uratuj g, zanim skończy pod kołami samochodów. PSIAK MA JUZ DOM
marzenawtf replied to vega17's topic in Już w nowym domu
[quote name='vega17']oj mam nadzieję że im się spodoba i to będzie TEN domek:)[/QUOTE] ja też mam taką nadzieję. ty to masz dar do wyszukiwania ogłoszeń! :)