-
Posts
319 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marzenawtf
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Pako oby ci się poszczęściło....- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
dzień dobry Pakolo. :) ja niestety cały weekend w pracy, ale będę zaglądać w miarę możliwości.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']to ja trzymam kciuki, oby się Pakusiowi udało :)[/QUOTE] ja też mocno trzymam kciuki, Pakolo zasługuje na kochający domek.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
w odnalezienie właściciela już przestałam wierzyć, gdyby go szukał to by go znalazł, ogłoszenia wiszą w całym Tarczynie i okolicach, na stronach internetowych też go pełno.. i dobrze bo dzięki temu Pakuś będzie miał szansę na nowy domek. :) trzeba go tylko sprawdzić najpierw.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
pojawiło się światełko w tunelu. :) nie mówię nic, żeby nie zapeszać.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
marzenawtf replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
taka ładna i nikt jej nie chce :( -
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
ja już nie wiem, dzisiaj zerwałam się z samego rana i pojechałam z mamą do Piaseczna. skorzystałam z okazji i porozwieszałam masę ogłoszeń, może zgłosi się ktoś komu Pako się spodoba. ogłaszam go wszędzie gdzie się da. mam jeszcze tydzień, może dwa, na pewno dopóki osoba, u której Pako się teraz znajduje nie każe mi go zabrać. :(:( co wtedy zrobię? nie wiem. :(- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
tylko, że mój jest mniejszy i okrąglejszy... :) idę do Pakusia zobaczyć jak się miewa, ostatnio jakiś smutny był.. pewnie tęskni za domkiem.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[video=youtube;JXhbzs7EtV4]http://www.youtube.com/watch?v=JXhbzs7EtV4[/video]- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
no i niestety.. jedyne co udało nam się ustalić dzięki pomocy policji i sm to, że żadna z osób, które miały wypadek w ciągu ostatnich dwóch tygodni nie przyznaje się do posiadania psa. :( ale jaki cel w okłamywaniu mnie miałby ten człowiek, który zadzwonił i podał mi tę informację? już powoli zaczynam wątpić w szczęśliwe zakończenie.. :( :( :(- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']Marzenko, czy mogę prosić zdjęcia psa na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]? tutaj niestety mi się nie otwierają :([/QUOTE] wysłane. :)- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']Będę o 14.30 pod podstawówką, a o 17.30 na 1 Maja pod szkołą j.angielskiego. Jeżdżę taką starą, zieloną terenówką.[/QUOTE] ok, postaram się wyrobić na 14.30, tak czy siak nr tel się przyda jakbym nie mogła cię wypatrzeć.. :)- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']Marzena, ja jestem codziennie w Tarczynie, może mogłabyś mi podrzucić trochę tych wydrukowanych ogłoszeń, to bym porozwieszała w swojej okolicy? P.S. zajrzyjcie czasem do "moich" szczeniaczków, tych z podpisu.[/QUOTE] pewnie, im większy zasięg tym większe prawdopodobieństwo znalezienia domu. będziesz dzisiaj, to podjadę rowerem i ci przekażę kilka egzemplarzy.. ? albo podaj na pw swój nr tel to się będziemy zdzwaniać..- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
wiesz.. Tarczyn to mała mieścina, urząd miasta ma podpisaną umowę z hyclem, który za złapanie jednego zwierzaka bierze 700 zł, a potem ten hycel albo je sprzedaje albo zabija jak nie ma co z nimi zrobić. najlepsze jest to, że twierdzi, że w jeden dzień znajduje im nowe domy. może zadzwonię do niego i zapytam jak on to robi??? prawda jest taka, że policję u nas to mało co obchodzi, taki z nich pożytek, chciałabym móc powiedzieć o nich coś dobrego.. :(- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
dzisiaj idę jeszcze raz na policję, ma być jakiś lepszy dyżurny.. zobaczymy.. tekst do ogłoszeń może być taki? [B] PAKO zabrany został z ulicy, gdzie dogorywał w samotności przez kilka dni. Znalazłam go leżącego nieopodal przystanku autobusowego, ludzie przechodzili obok a on leżał w bezruchu, bez nadziei.. Ma tymczasowe schronienie, ale tylko na dwa tygodnie. Co go czeka potem? PAKO to ok 2-3 letni pies, niezwykle towarzyski i przyjaźnie nastawiony zarówno do ludzi jak i innych zwierząt, lubi spacery i czułości, pięknie się prowadzi na smyczy, jest cichy i spokojny, ale równocześnie zainteresowany otaczającym go światem. Wszyscy, którzy go poznali twierdzą, że taki właśnie powinien być ułożony pies. I ja się pod tym podpisuję. W imieniu Pako i swoim proszę o pomoc w znalezieniu mu domu, w którym poczuje się jak prawdziwy członek rodziny. Pilnie poszukiwany jest również dom tymczasowy, który zapewni mu schronienie i odrobinę czułości do czasu znalezienia domku stałego. kontakt w sprawie psa: Marzena 530-725-021[/B]- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
Pako dobranoc piesku.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='mimiś']pies przesliczny, ogłoszenia to podstawa i ładne zdjęcia.[/QUOTE] pogoda kiepska, nie ma jak zdjęć robić.. ogłaszam go w każdej wolnej chwili, ale póki co żadnego odzewu nie było. :( jutro będę w Piasecznie, to porozklejam papierowe. oj Pako, gdzie ten twój domek?- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
dzisiaj nic z tego, spróbujemy jutro kiedy dyżur będzie miał ktoś inny, pan dyżurujący nie miał chęci nam pomagać i zbył nas od razu. :( będę tam chodzić codziennie aż do skutku.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
byłam u weta z moim psem, rzeczywiście ma chorobę pokleszczową.. :( dostał całą masę zastrzyków i kroplówkę, teraz codziennie czeka go wizyta u weta. :( co do Pako, to zaraz idę do mojej znajomej i ruszamy na policję, trzymajcie kciuki za powodzenie całej akcji..- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
a mój pies dostał wczoraj gorączki, cały dzień leżał, nie chciał jeść, bawić się, iść na spacer nawet ! dziś już jest trochę lepiej, choć nadal jakiś osowiały jest. nie poznaję go, zwłaszcza, że zazwyczaj tryska energią. z jednej strony Pako, z drugiej mój.. ehh, nie mam już siły. :(- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Danych Ci nie mogą podać :( Ale szpital by mogli :), albo jak mówię-męcz o telefon jak będziesz obok :) Tylko nie sapcie :) na nich, że nic nie robią, bo się zatną :) To specyficzna grupa zawodowa :D[/QUOTE] wykorzystam cały swój urok osobisty. :P gdyby chociaż powiedzieli, do którego szpitala tę kobietkę odwieźli, to już było by coś..- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']nie wszyscy tak w sieci siedza jeszcze, nawet nie wiedza, ze mozna tam szukac, nie kazdy ma internet... czyli dzis bedziesz szla z kolezanka po pracy, tak? mam ndzieje, ze wam sie uda czegos dowiedziec[/QUOTE] to samo powiedziała moja mama. :) tak, ona wychodzi o 16 nie wiem będę ich tam męczyć dopóki mi nie pomogą, może być nr telefonu, nazwisko, miejsce zamieszkania, cokolwiek co mogłoby pomóc w odnalezieniu tych ludzi..- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
tylko zastanawia mnie czemu ten Pan nie szukał w internecie? i nie zgłosił zaginięcia? oj Pako, biedaczku..- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']Szukałam, ale chyba już nie ma takiego numeru :( Idź, zapytaj, spisali przecież jej zeznania, może wspomniała o psie, chociaż jej przekazą...[/QUOTE] tak zrobie, mam kolezanke, ktora pracuje w urzedzie miasta, powiedziala, ze ze mna pojdzie. moze to cos da. szpital jest w grojcu najblizszy.. :(- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PAKO - domku gdzie jesteś ? w Krakowie ! :)
marzenawtf replied to marzenawtf's topic in Już w nowym domu
tak mi sie wydaje, tylko potrzebny jest jakis plan dzialania.. czas i miejsce sie zgadzaja, opis psa tez. tak bardzo chcialabym, zeby wlasciciel sie odnalazl i Pako mogl wrocic do domu.. teraz siedze w pracy, wiec nic nie moge zrobic, dopiero jutro moge cos zadzialac.- 154 replies
-
- do adopcji
- pies
-
(and 3 more)
Tagged with: