Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. Jak w foteliku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='pralinka94']Gabi to się wygodnie rozsiadła :D[/QUOTE]
  2. Pięknie wypiękniał ten Wasz Ben. Głaski dla GOSTYNIAKÓW :lol::lol:.
  3. [url]http://www.dogomania.pl/threads/211627-Gabrysia-ONka-z-ogromnym-guzem-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url]. Weszłam ...Już brak mi słów ...:-(:-(:-(
  4. I ja się melduję u Gabrysi ! Na FB udostępniam i porozsyłam ...Przykro patrzeć na to wszystko :shake::shake::shake: i na cierpienie suńki.
  5. [quote name='marmosia']Grażynko czyniąca cuda, też sobie chlipię przed monitorem ... Fela z Mazur- brzmi nieźle :)[/QUOTE] Ja chlipię i chlipię i nie mogę się powstrzymać ! Felka ...:multi::multi::multi::multi::multi:
  6. Jestem na zaproszenie ! Biedaczysko psisko !!!! :-(:-(:-( W lipcu niestety mogę tylko podrzucać ... w sierpniu jakiś grosik dorzucę ;).
  7. Może są takie z obrożą- nie wiem ... dla Palucha trzeba zamontować niżej !!!! A jak go kopnie raz to nie będzie się zastanawiał, czy próbować niżej albo wyżej (tak to podobno działa) .
  8. A ja ją trochę popchnę, żeby przyciąganie było lepsze... [quote name='ewes']jasne, jasne... napiszę coś, a jak weny nie będzie to ją na siłę przyciągnę do siebie...[/QUOTE]
  9. Wydaje mi się , że to jest taki cieniutki drucik rozciągnięty wzdłuż płotu ( albo dwa druciki - jeden wyżej a drugi niżej). Obroża nie jest z tym związana. Pies podchodzi i troszkę go kopie i to chyba wszystko ...ale nie jestem pewna!
  10. Hej ! Moja znajoma miała przez jakiś czas ogrodzenie uzbrojone w pastucha - jej suka zwiewała i w dodatku potrafiła zębami rozkręcać siatkę i drut ... Bardzo się zdziwiła jak ją troszkę popieściło, popiszczała i poużalała się przez jakiś czas. Drugi raz jeszcze spróbowała i dała spokój. Pastuch jest cały czas rozciągnięty ale nie jest podłączony a psy od tamtej pory ani myślą uciekać ;). Minęło już ładnych parę lat od akcji z pastuchem ...
  11. Cieszę się, że Timo jutro będzie już bezpieczny !!!! Dobrze, że kaski coraz więcej ... Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!
  12. To prawda dziewczyny - tak się uśmiałam, gdy czytam na wątku Lunety o tych jej złodziejsko - kleptomańskich zapędach !!!!
  13. Ja mam sygnaturke, ale nie wiem jak ja podlinkować - ale to już wyższa szkoła jazdy ....chyba !
  14. Jak ktoś go wypatrzy ( oprócz Ani oczywiście) to go ukradną - to bardziej optymistyczna wersja, albo go potrąci jakiś samochód :shake:. [quote name='shanti']Niestety dziś było to samo. Biegał za samochodami odjeżdżającymi spod tartaku.[/QUOTE]
  15. Mój SZafran doszedł do perfekcji w złodziejstwie : zawsze w domu wspominamy jak kradł żarełko! Kiedyś wpierniczył cały talerz racuchów z cukrem pudrem ze stołu ( jeszcze ciepłe były) zostawionych dla siostry - myślałyśmy, że się rozchoruje na amen. :shake: Otwierał sobie nosem drewniany chlebak i wyjadał takie bardziej suche piętki ... A cukierki potrafił rozwijać z papierków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Owczarki są bez wątpienia inteligentne i niezłe z nich cwaniaki - tak jak Delątko !!!
  16. Piękne zakończenie historii Babuszki! :multi::multi: . Sanchezauu dla Ciebie wielkie ukłony za to że chciałaś ją na stare lata przygarnąć !!! Wszyscy jesteście wspaniali :evil_lol:.
  17. Tak - przecież piątek to już tuż, tuż !!!
  18. Odwiedzam Timo i myślę o tym , że w piątek pojedzie ! Miejmy nadzieję, że wszystko się uda !
  19. Dobrze, że chociaż na spacerek mogliście z nim pójść. Szkoda tylko, że taki piękny pies włóczy się sam na drodze !![quote name='AnnArt']Ten psiak ma na imię Alex, jest z rodowodem i Pan z tartaku go wziął tam na parę dni, bo żona wyjechała na wakacje i nie miał z kim zostać w domu. Tak czy siak wzięliśmy go na długi pożegnalny spacer, uwielbiam tego psa. :) [IMG]http://annamari.webd.pl/blog/schronisko/alex1.jpg[/IMG] [IMG]http://annamari.webd.pl/blog/schronisko/alex2.jpg[/IMG] [IMG]http://annamari.webd.pl/blog/schronisko/alex3.jpg[/IMG][/QUOTE]
  20. Tośka w górę :multi::multi::multi:
  21. Sanchezauu w najbliższej okolicy masz schronisko w Cieszynie - tam psiaki bardzo potrzebują pomocy ( jeden staruszek nie doczekał i już go niestety nie ma) i zapraszam do naszego schroniska w Jastrzębiu Zdroju. To rzut beretem :evil_lol::evil_lol:.
  22. Wymarzone zakończenie ...[quote name='brzośka']ale bajka! :loveu:[/QUOTE]
  23. Ja już wyję ...[quote name='giselle4']i bedę zaraz wyc:( wiecie co warto zyc dla takich chwil:):)[/QUOTE]
×
×
  • Create New...