-
Posts
6066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szafra
-
Tosia- szorstkowłosa piękność. Znalazła swój bezpieczny kąt!
szafra replied to ewes's topic in Już w nowym domu
Jak w foteliku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='pralinka94']Gabi to się wygodnie rozsiadła :D[/QUOTE] -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
szafra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211627-Gabrysia-ONka-z-ogromnym-guzem-b%C5%82aga-o-wsparcie[/url]. Weszłam ...Już brak mi słów ...:-(:-(:-( -
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
szafra replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja się melduję u Gabrysi ! Na FB udostępniam i porozsyłam ...Przykro patrzeć na to wszystko :shake::shake::shake: i na cierpienie suńki. -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
szafra replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Grażynko czyniąca cuda, też sobie chlipię przed monitorem ... Fela z Mazur- brzmi nieźle :)[/QUOTE] Ja chlipię i chlipię i nie mogę się powstrzymać ! Felka ...:multi::multi::multi::multi::multi: -
Tosia- szorstkowłosa piękność. Znalazła swój bezpieczny kąt!
szafra replied to ewes's topic in Już w nowym domu
A ja ją trochę popchnę, żeby przyciąganie było lepsze... [quote name='ewes']jasne, jasne... napiszę coś, a jak weny nie będzie to ją na siłę przyciągnę do siebie...[/QUOTE] -
Hej ! Moja znajoma miała przez jakiś czas ogrodzenie uzbrojone w pastucha - jej suka zwiewała i w dodatku potrafiła zębami rozkręcać siatkę i drut ... Bardzo się zdziwiła jak ją troszkę popieściło, popiszczała i poużalała się przez jakiś czas. Drugi raz jeszcze spróbowała i dała spokój. Pastuch jest cały czas rozciągnięty ale nie jest podłączony a psy od tamtej pory ani myślą uciekać ;). Minęło już ładnych parę lat od akcji z pastuchem ...
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
szafra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Timo jutro będzie już bezpieczny !!!! Dobrze, że kaski coraz więcej ... Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało! -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
szafra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dzięki Unixena ! -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
szafra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja mam sygnaturke, ale nie wiem jak ja podlinkować - ale to już wyższa szkoła jazdy ....chyba ! -
Jak ktoś go wypatrzy ( oprócz Ani oczywiście) to go ukradną - to bardziej optymistyczna wersja, albo go potrąci jakiś samochód :shake:. [quote name='shanti']Niestety dziś było to samo. Biegał za samochodami odjeżdżającymi spod tartaku.[/QUOTE]
-
Mój SZafran doszedł do perfekcji w złodziejstwie : zawsze w domu wspominamy jak kradł żarełko! Kiedyś wpierniczył cały talerz racuchów z cukrem pudrem ze stołu ( jeszcze ciepłe były) zostawionych dla siostry - myślałyśmy, że się rozchoruje na amen. :shake: Otwierał sobie nosem drewniany chlebak i wyjadał takie bardziej suche piętki ... A cukierki potrafił rozwijać z papierków :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Owczarki są bez wątpienia inteligentne i niezłe z nich cwaniaki - tak jak Delątko !!!
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
szafra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak - przecież piątek to już tuż, tuż !!! -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
szafra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Timo i myślę o tym , że w piątek pojedzie ! Miejmy nadzieję, że wszystko się uda ! -
Dobrze, że chociaż na spacerek mogliście z nim pójść. Szkoda tylko, że taki piękny pies włóczy się sam na drodze !![quote name='AnnArt']Ten psiak ma na imię Alex, jest z rodowodem i Pan z tartaku go wziął tam na parę dni, bo żona wyjechała na wakacje i nie miał z kim zostać w domu. Tak czy siak wzięliśmy go na długi pożegnalny spacer, uwielbiam tego psa. :) [IMG]http://annamari.webd.pl/blog/schronisko/alex1.jpg[/IMG] [IMG]http://annamari.webd.pl/blog/schronisko/alex2.jpg[/IMG] [IMG]http://annamari.webd.pl/blog/schronisko/alex3.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
Tosia- szorstkowłosa piękność. Znalazła swój bezpieczny kąt!
szafra replied to ewes's topic in Już w nowym domu
Tośka w górę :multi::multi::multi: -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
szafra replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Wymarzone zakończenie ...[quote name='brzośka']ale bajka! :loveu:[/QUOTE] -
Mam dom i kazdemu psiakowi takiego zycze Felicja:)
szafra replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ja już wyję ...[quote name='giselle4']i bedę zaraz wyc:( wiecie co warto zyc dla takich chwil:):)[/QUOTE] -
STARY NIE OZNACZA ZŁY!-Jastrzębskie pieski w podeszłym wieku...
szafra replied to dominika_06's topic in Już w nowym domu
W górę dziarskie staruszki !!!