Jump to content
Dogomania

wasabi81

Members
  • Posts

    1489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wasabi81

  1. Ja zrobilam przelew w piatek. Mam nadzieje ze niedlugo beda na koncie Cavani. Pozdrawiam fanow Fifolindy :-)
  2. Zagladam na watek a tutaj takie wspaniale fotki!! :-) Nuka pieknie sie usmiecha :loveu::loveu:
  3. Tak bardzo sie ciesze ze Nukusia wreszcie moze sie wybiegac!!! :-) Pozdrawiam cala rodzinke!!
  4. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2550/img2061fw.jpg[/IMG] Jordanek faktycznie jest okropnie slodki!!!:loveu::loveu::loveu:
  5. Ja rowniez zycze wszystkim cioteczkom radosnych i spokojnych swiat!!
  6. Wspaniale!!! Gniewusia bedzie miala dom. Tak bardzo sie ciesze!!:multi::multi:
  7. [quote name='karolkamadry']A to z dzisiejszego spaceru:) Śnieżna banda:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/pc222354.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/4140/pc222354.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Cudowna ta banda!!! :-)
  8. [quote name='karolkamadry'] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/pc192325.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8411/pc192325.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Ale fajny brzusio :-)
  9. [quote name='karolkamadry']Może mi się uda filmik następnym razem nakręcić i wrzuce na youtube[/QUOTE] Ale fajne te dzisiejsze fotki!!:loveu: A filmik bardzo chetnie obejrzymy...
  10. [quote name='karolkamadry']Nie wiem czy to kwestia różdżek czy to one same - te psiaki - są czarodziejskie:) Wczoraj zrobiłam kolejną próbę usadowienia Nuki na łóżku - i wiecie co - przespała ze mną całą noc....I rano zaczęła się bardzo swobodnie jak na nią zachowywać:) Chodzi sobie po domu, nie muszę jej już wynosić na taras, sama przychodzi z drugiego końca domu...[B]I jest taka zadowolona jakby[/B] :) Wiecie jak to strasznie cieszy:)[/QUOTE] :loveu::loveu::multi::multi::sweetCyb::sweetCyb:
  11. [quote name='karolkamadry']Jestem w głębokim szoku - Nuka bawi się jak dziecko z Miśką:) Jak dziecko:) Miska łapie ją za uszy wchodzi na nią, a ona nie odgania jej tylko się z nią po prostu bawi jak dziecko:)[/QUOTE] Uwielbiam takie wiadomosci z rana :-) Ciesze sie ze u was z dnia na dzien jest coraz lepiej!!!
  12. Poprosilam cioteczke Ola164 o banerek dla Gniewki... Prosze sie czestowac :-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218905-Gniewka-Wyzby%C5%82am-si%C4%99-marze%C5%84-przesta%C5%82am-wierzy%C4%87-%C5%BCe-Kto%C5%9B-mnie-pokocha-%28"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7268/gniewka1.png[/IMG][/URL]
  13. [quote name='karolkamadry']Gdzieś około 5-ciu. Jak trafiła do nas miała już wszystkie mleczaki, a teraz zaczynają jej wypadać i siekacze ma już nowe.[/QUOTE] Aaa, to jeszcze malutka dama ;-) Podobaja mi sie jej puszyste uszka, wygladaja uroczo:loveu:
  14. Slodziutkie panienki!!:loveu::loveu: Ile miesiecy ma Miska?? Na pierwszym zdjeciu pieknie prezentuje swoje ostre zabki ;-)
  15. [quote name='karolkamadry']ps. jak Zuza namawiała mnie na psa to zawsze jej powtarzałam, że nasze psy odnajdą nas same:) I tak się stalo:)[/QUOTE] Pieknie to ujelas...:loveu: az sie wzruszylam.
  16. Ojej, u was juz takie mrozy?? Tofik i Lusia wygladaja uroczo :-) (Lusi sie chyba troszke przytylo ;-) ) Na ostatnim zdjeciu chyba mysli: "No wez, otwieraj te drzwi. Ile mozna na tym mrozie siedziec??" :-)
  17. Miko slicznie wyglada, bardzo zadbany. Widac ze jest bardzo kochany przez swoich ludzi!! :-) Do takiego wlasnie domku powinna trafic Foczka...
  18. [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][COLOR=#0000FF][B]Bonjour Alvaro:loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...