[quote name='mala_czarna']Cieszyć się nie pozwalam! Jeszcze absolutnie nie wolno ;) No właśnie, ciekawe jak Miko bez Foczki się obejdzie, i odwrotnie :( Kurcze, pogoda się jakoś skiepściła, deszcz pada i wiatr jak diabli. Mam nadzieję, że do jutra się poprawi, i słońce wyjdzie?[/QUOTE]
Nie bede sie na razie cieszyc... tylko troszke, tak po cichutku ;-)