-
Posts
1489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wasabi81
-
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2550/img2061fw.jpg[/IMG] Jordanek faktycznie jest okropnie slodki!!!:loveu::loveu::loveu:
- 1607 replies
-
- basset
- bezimienny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='karolkamadry']Nie wiem czy to kwestia różdżek czy to one same - te psiaki - są czarodziejskie:) Wczoraj zrobiłam kolejną próbę usadowienia Nuki na łóżku - i wiecie co - przespała ze mną całą noc....I rano zaczęła się bardzo swobodnie jak na nią zachowywać:) Chodzi sobie po domu, nie muszę jej już wynosić na taras, sama przychodzi z drugiego końca domu...[B]I jest taka zadowolona jakby[/B] :) Wiecie jak to strasznie cieszy:)[/QUOTE] :loveu::loveu::multi::multi::sweetCyb::sweetCyb:
-
[quote name='karolkamadry']Jestem w głębokim szoku - Nuka bawi się jak dziecko z Miśką:) Jak dziecko:) Miska łapie ją za uszy wchodzi na nią, a ona nie odgania jej tylko się z nią po prostu bawi jak dziecko:)[/QUOTE] Uwielbiam takie wiadomosci z rana :-) Ciesze sie ze u was z dnia na dzien jest coraz lepiej!!!
-
Poprosilam cioteczke Ola164 o banerek dla Gniewki... Prosze sie czestowac :-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218905-Gniewka-Wyzby%C5%82am-si%C4%99-marze%C5%84-przesta%C5%82am-wierzy%C4%87-%C5%BCe-Kto%C5%9B-mnie-pokocha-%28"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7268/gniewka1.png[/IMG][/URL]
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
wasabi81 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Miko slicznie wyglada, bardzo zadbany. Widac ze jest bardzo kochany przez swoich ludzi!! :-) Do takiego wlasnie domku powinna trafic Foczka... -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
wasabi81 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][COLOR=#0000FF][B]Bonjour Alvaro:loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]