a mocno probowals:cool3:
ja powiedzialm rodzicom ,ze piesek tylko tymczsowo by przetrwal zime,straszne mrozy byly w zeszlym roku w PL,ale wiedzialm ,ze jak juz wezma to zostanie:evil_lol:
i tak tez sie stalo:)
co prawda to Zula troche mniejsza jest;)