Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. widac ze Bianka jest w dobrych rekach i zaczyna kwitnac:) dzieki Beka ze tak dobrze sie nia zajelas z Mysza i juz jej sie nic zlego nie stanie:) jesli pies jest u Ciebie to moze powinnam podeslac pieniadze na Twoj email?
  2. a mocno probowals:cool3: ja powiedzialm rodzicom ,ze piesek tylko tymczsowo by przetrwal zime,straszne mrozy byly w zeszlym roku w PL,ale wiedzialm ,ze jak juz wezma to zostanie:evil_lol: i tak tez sie stalo:) co prawda to Zula troche mniejsza jest;)
  3. mysle, ze jesli Voxa mu ufa i ma jedynie pozytywne doswiadczenia z tym vet to nie ma na co czekac:) przeciez dziewczyna wie co robi!!!! Toffik sorry za off-znacie moze kogos kto kocha ta rase i moze pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186078-Pixie-i-Dixie-bordoże-siostry-proszą-o-dom-i-wsparcie[/URL]... i jesli macie znajomych na terenach zalanych [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL]
  4. no jeszcze tydzien! ale moze juz cos choc taka drobinke wiadomo? Rodik sorry za off -dziewczyny ,czy znacie moze kogos kto kocha ta rase [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186078-Pixie-i-Dixie-bordoże-siostry-proszą-o-dom-i-wsparcie[/URL]... lub jak macie kogos w okolicach Lubina -Onek na terenie zalanym [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL]
  5. to dobrze bo on taki smutny jest... porozsylalam troche watek tych slicznotek:)
  6. dziewczyny znacie moze kogos kto kocha ta rase i moze pomoc? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186078-Pixie-i-Dixie-bordoże-siostry-proszą-o-dom-i-wsparcie[/URL]...
  7. czy znacie moze kogos kto kocha ta rase? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186078-Pixie-i-Dixie-bordoże-siostry-proszą-o-dom-i-wsparcie[/URL]...
  8. piekne psy!!! podnosimy!!!! jest tez taki chlopak pod Zamosciem w zamknieciu i dziewczyny nie moga go wyciagnac:(
  9. trzymajcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. ja az boje sie tu zagladac czy znowu Was nie zalewa.... trzymajcie sie!!!! czy pieniadze ode mnie juz doszly?
  11. to tobrze ,ze chlopak zaczyna dochodzic do siebie:) podnosimy Borysa!!!!
  12. a jak tam skarbeczek dzis:) Dota mam nadzieje ,ze nie ma zagrozenia dla Ciebie i Twojej rodziny przez ta powodz!!!!!!!!
  13. Dogo ja jestem z tym OK tylko dalej nie mam namiarow na moj PayPal przelew... czy znacie kogos z Lubina -psy z terenu zalanego -pilna pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185776-PRZYTULISKO-TONIE!!!-Powódź!/page162[/URL]
  14. Beka przyznaj sie podmienilas psa:evil_lol: chlopak kwitnie!!! Beka Ty to masz czarodziejski dotyk!!! PIEKNY:multi:
  15. podobno bardzo dobry hotelik:)i co do cen to mozna sie dogadac [URL]http://www.jarsa.ulotka.org/[/URL]
  16. podnosze !!!!! pomoc potrzebna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. [quote name='Cajus JB']Ja się kiedyś wypiszę z dogo. ;)[/QUOTE] no dobra, chlopaki tez:) sorry ale Was tu jak na lekarstwo:)
  18. Welsh na pierwsza:)
  19. miejmy nadzieje ,ze nie wyleje...caly czas podczytuje...trzymajcie sie dziewczyny!
  20. ciesze sie:) ze Aaron jest juz imienny:) a ja dalej nie mam namiarow Idusiek:(
  21. telefon do Yumaji 500-893-485:) a jeszcze jedno Ewuniu prosze nie zapomnij dowiedziec sie o ten box u Funii;)
  22. strasznie sie ciesze !!! super robota dziewczyny!!!!!!!
×
×
  • Create New...