Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Wizus pokazuj sie !!!!
  2. to juz tylko tydzien i wlasciwie az ....ale trzeba czekac cierpliwie :) Dosiek pakuj miski ;)
  3. odwiedzil ktos Arona ?????
  4. dobranoc Bianeczko a moze juz dzien dobry....
  5. Caspar na pierwsza!!!!
  6. Ramzes pakuj sie chlopak !!!!! zobaczcie ta ludzka tepote [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie[/URL]
  7. podnosimy!!!
  8. psiaki na pierwsza !!!!!! zobaczcie ile czlowiek jest w stanie zla uczynic [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie[/URL]
  9. ciesze sie ,ze Rodik w koncu poznaje normalne psie zycie :) teraz tylko ten madry domek dla niego ... zobaczcie dziewczyny co czlowiek jest w stanie zrobic swoja bezdusznoscia :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie[/URL]
  10. i co z tym domkiem ??? sa jakies wiadomosci??? dziewczyny zagladnijcie prosze ,nastepny przyklad kudzkiej podlosci http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie potrzebna pomoc :(
  11. niunia jest przeslodka !!!! strasznie sie ciesze ,ze bedzie miec kochajacy i madry dom. a my czekamy na zdjecia reszty z rodzinki Lilunim :) trzeba pokazac to przesliczne towarzystwo swiatu!!!
  12. nastepna psia tragedia ...brak mi slow ... podesle wam troche pieniedzy na leczenie. trzymam kciuki za jutro!
  13. szkoda ,ze nie wybierasz sie gdzies dalej z psiakami -zobacz Dotka ten link [URL]http://www.bringfido.com/destination/[/URL] -dog friendly vacation ;) zarty ,zartami ,ale trzymam kciuki bys mogla zanlesc gdzies mile miejsce na wypoczynek dla calej swojej rodziny!!!!!
  14. super wiadomosci !!!! a Ty oliwkag to chyba z nieba spadlas temu chlopakowi!!!! swietna robota dziewczyny!!!!:)
  15. trzeba posciagac cioteczki ... poazuj sie Szczoteczek!!!!!!
  16. Pokazuj sie wizus !!!!!!
  17. powiedzcie mi -czemu dobrzy ludzie ,ktorzy tak wiele pomagaja maja tego typu kary? przeciez cierpia na tym tylko psy, a to forum jest wlasnie by im pomagac:roll: (????) dziwne to wszystko ,troche hipokryzja traci.........:shake:
  18. a moze Casperek byl farancuzem w swoim poprzednim wcieleniu;)?
  19. miejmy nadzieje ,ze przezyje ........................
  20. Amelka przeslodka!!!!
  21. mieszkam tu od ponad 20 lat i to co pisalam bylo o schronach nie o psudo hodowlach.te niestety sa wszedzie ,ale nie w takich ilosciach jak w PL. Przecietny pies w przecietnym domu w Kanadzie ma o wiele lepiej niz nie kjedno dziecko na swiecie. takie pseudo jak sa w koncu znalezione ,ludzie placa do 250000$ kary i czesot tez sa pozbawiani wolnosci ,nie wspomoinajac trabienia we wszystkich mediach. Jesli prawo o ochronie zwierzat stanie sie tak mocne w PL jak tu ,to wiele z nas bedzie moglo spac spokojnie:) i tego nam i wszystkom psiakom zycze!
  22. straszna tu cisza a sunia taka piekna !!!! zapraszajcie dziewczyny inne ciotki!!!!
×
×
  • Create New...