mieszkam tu od ponad 20 lat i to co pisalam bylo o schronach nie o psudo hodowlach.te niestety sa wszedzie ,ale nie w takich ilosciach jak w PL. Przecietny pies w przecietnym domu w Kanadzie ma o wiele lepiej niz nie kjedno dziecko na swiecie. takie pseudo jak sa w koncu znalezione ,ludzie placa do 250000$ kary i czesot tez sa pozbawiani wolnosci ,nie wspomoinajac trabienia we wszystkich mediach. Jesli prawo o ochronie zwierzat stanie sie tak mocne w PL jak tu ,to wiele z nas bedzie moglo spac spokojnie:) i tego nam i wszystkom psiakom zycze!