IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
IVV replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
to jest kubraczek dwustronny ;) dziewczyny uwazajcie na hotel w Obornikach [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL] -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
IVV replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
to jest kubraczek dwustronny ;) dziewczyny uwazajcie na hotel w Obornikach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL] -
dziewczyny uwaga na hotel w Obornikach Sl. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73"]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/URL]
-
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
IVV replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
tam jest stary onek czarli :( mnie cholera bierze ,ze ludzie to hotelem nazywaja ,maja na cos takiego zezwolenie i jeszcze gruba kase sciagaja ! -
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
IVV replied to beka's topic in Już w nowym domu
co tu taka cisza u Taruni??? dziewczyny ten pies siedzi w Obornikach .to sraszne ,ze ludzie nazywaja to hotelem i placa za to pieniadze ,moze bedziecie miec jakis pomysl [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178586-Stary-ON-CZARLI-CHORE-ŁAPY-WYGRYZA-SIĘ-ZNÓW-ZBIERAMY-NA-HOTE-CZARLI-STRACIŁ-DS-!/page54[/URL] -
Stary ON CZARLI-CHORE ŁAPY-Czarli w super DS :) Wakacyjny happy end :)
IVV replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
cholera mnie bierze ,ze ludzie cos takiego nazywaja hotelem i maja na to zezwolenie napiszcie moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kudłate-i-łaciate(wolne-miejsca[/URL]) i moze tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187647-Polecam-hotelik-dla-psów-w-potrzebie-w-Teresinie[/URL] szukajcie !!!!! wyobrazacie sobie siebie siedzce w malenkiej klatce ???? wyciagajcie go !!!! zapraszajcie dziewczyny z mala iloscia postow,robcie bazarki,ogloszenia i sama juz nie wiem co jeszcze ...ten pies nie moze tam byc i inne tez nie -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
juz tylko dwa dni :) -
Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!
IVV replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
na czym obecnie stoicie finansowo? -
jeszcze raz podniose tego kochanego staruszka !!!!!
-
Stary ON CZARLI-CHORE ŁAPY-Czarli w super DS :) Wakacyjny happy end :)
IVV replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
to jest miejsce za ktore placicie ????? -
pokazuj sie chlopaku!!
- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
IVV replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']bylo wyslane przez PayPal i z tego co pamietam to bylo 100zl ,ale sprawdze jak bede po pracy w domu.[/QUOTE] ok juz sprawdzilam. pieniadze zostaly wyslane 20 czerwca na email paulina_zar...... i zostaly jeszcze nie odebrane. suma powinna byc w zlotowkach troche wiecej niz 100zl. jesli nie potrzeba tej kasy to zatrzymam tranzakcje ...prosze dajcie mi znac. -
Wizusek na pierwsza!!!!!! POMOZCIE !!!!
-
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
IVV replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
tez to zauwazylam ;),ze tych iwonkow to cala masa wszedzie jest :) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
IVV replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
bylo wyslane przez PayPal i z tego co pamietam to bylo 100zl ,ale sprawdze jak bede po pracy w domu. -
to kiedy decyzja zapadnie o przyszlosci chlopaka? jesli wszystko bedzie ok ,to czy on trafi do czyjegos domu czy dalej bedzie tylko na dzialce ?
-
[quote name='agnieszka32']Informacja o gryfińskich kojcach pojawiła się już na dogo, tylko została niezauważona. A szkoda, bo pracują w PUKu ludzie z sercem, chcą jak najlepiej dla tych psiaków, pomagają im jak mogą, ale zajmowanie się nimi jest ich "ubocznym" zajęciem. Robią to jak mogą najlepiej - psy mają posprzątane w kojcach, są z nich wypuszczane na ogrodzony teren PUKu, by mogły pobiegać, woda w misce jest cały czas, sucha karma też. Brak jedynie dostatecznego "rozreklamowania" tego miejsca (no i te nieszczęsne sterylki)... W sobotę może uda mi się znów jakieś zdjęcia porobić (najlepiej bez krat), chociaż PUK jest wtedy zamknięty, ale w poprzednią nas tam miła Pani wpuściła ;) Bardzo Wam dziękuję![/QUOTE] skoro jest tam wszystko czego w innych miejscach brakuje tzn.ludzie o dobrych sercach,dobre checi i nawet wsparcie finansowe gminy to moze by zaproponowac gminie postawienie jakiegos malego budyneczku gdzie suczki moglyby przebywac po sterylkach...?
-
Tara - zabiedzona oneczka z Zamościa doczekała się. Ma dom.
IVV replied to beka's topic in Już w nowym domu
ma dziewczyna charakter i wie czegi chce ;) -
:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
-
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
IVV replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
ja w dalszym ciagu nie widze pieniedzy ktore wyslsam na Mailo juz chwile temu (?????)