Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. szukam pudelka do domu z 12letnia dziewczynka ...
  2. dziekuje za zaproszenie! narazie zapisuje.
  3. oby wiecej tych zgloszen bylo po malutka !!!!!
  4. nareszcie !!!!! strasznie sie ciesze !!!!!! trzymam kciuki za wyprawe !!!!
  5. a moze jakis bazarek na psiaki trzeba zrobic ?
  6. europejska odmiana z hodowli w Szydlowcu ;)
  7. napiszcie ,moze do kamilawa ...ja przed wylotem strasznie slabo z czasem stoje ...moze jeszcze do pati_zabrze...
  8. ????? jakies wiadomosci juz sa????
  9. Dosia potrzebuje deklaracji na DT !!!!! Pomozcie !!!!
  10. dziekuje za zaproszenie szarotko:) przykro mi ,ale niestety jestem przyblokowana deklaracjami . a nie myslalyscie moze o jakims tanszym hoteliku ? moze trzeba cos poszukac ? u Jamora jest dobrze ,ale troche drogo ...
  11. strasznie sie ciesze !!!!! nareszcie Dosia zobaczy normalny swiat !!!!!
  12. piszcie do Soema -akcja sterylizacja .dziewczyny musza szybko oczyscic to konto ,chyba do konca lipca... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL]
  13. tylko nie pies ,szkoda psa ;)
  14. Melusia pokazuj sie jaka jestes sliczna !!!!
  15. tzn miniatura gonczego ;) teraz takie modne :)
  16. Latika jej naszczekala ;) o Kamie ona to troche na gonczego polskiego wyglada ;)
  17. mysle ,ze na watku Igielki wypadaloby wpisac sprostowanie ku przestrodze innych osob ... Dosia ,nawet nie wie jaki raj ja czeka :) u Ewanki !!!!
  18. to juz w ta sobote Dosia zaczyna nowe lepsze zycie ?????:)
×
×
  • Create New...