dziekuje za zaproszenie szarotko:)
przykro mi ,ale niestety jestem przyblokowana deklaracjami .
a nie myslalyscie moze o jakims tanszym hoteliku ? moze trzeba cos poszukac ? u Jamora jest dobrze ,ale troche drogo ...
piszcie do Soema -akcja sterylizacja .dziewczyny musza szybko oczyscic to konto ,chyba do konca lipca...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL]