IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
oby wyniki byly jak najszybciej ! trzeba zaczac leczenie szybciutko !!! jak mala ma przejsc sterylke z brakiem krzepliwosci ...:( miala szczescie ,ze ja Soniu wyciagnelas !!! nawet nie chce myslec co by sie stalo, jakby ja w schronie ciachneli bez zadnych badan ....
-
Dosiulka pokazuj sie jak ci dobrze u cioci Ewanki:)
-
tez mnie to martwi ...one sa tak strasznie do siebie przywiazane ....
-
trzymaj sie maluszku!!!
-
trzymam kciuki!!!! napisaliscie juz moze do Cantadory lub Daski z prosba o wizyte przedadopcyjna?
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
yorkowate zupelnie nie nadaja sie do przebywania na dworze :( nie maja sierci tylko wlos i strasznie marzna ....
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
czy ludzie nigdy nie zaprzestana swoich przykrych zachowan ? ehhhh cierpia na tym tylko zwierzeta ...u Ewuni psina miala jak w raju
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
pokazuj Tosiulek pycholek -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
na poranny spacerek -
trzymam kciuki by krew mogla byc wyslana jutro !!!!
-
pieknie ,cioteczki sie pogubily ;)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie chlopaku czekamy na info od veta -
[quote name='jogolcia@pdx']cosik siem pokręcieło cioteczce - chyba na poranny spacerek IVV?[/QUOTE] u mnie byla 22:38 ;)
-
Żadnych dramatów i historii mrożących krew - zwykła onka -MA DOM :)
IVV replied to beka's topic in Już w nowym domu
strasznie ciezko od kliku miesiecy z adopcjami ..... -
8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!
IVV replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Jagus ,trzymaj oko na te jego szalenstwa ,niestety yorki nie wiedza kiedy przestac wariowac ,a pozniej jak padaja to czesto z gwaltownego opadu cukru we krwi...sprawdzaj jezyk ,jesli sinawy to natychmiast odrobina miodu na podniebienie...Yoreczki to takie male nakrecane wariatuncie ;) -
macie jakis pomysl na przetrzymanie 3kg kruszynki ? ona nie przezyje w schronie w ktorym siedzi :( [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/15818x198726x640m480.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=#000080][FONT=Arial Black]Imię: Calineczka [/FONT][FONT=Arial Black]Plec:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [FONT=Arial Black][COLOR=navy]sunia [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Wiek: 2-3 lata[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Waga: 3kg[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Miejsce: Poznań [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: Tak [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: pozytywny[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: pozytywny[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: pozytywny [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]Jest łagodna,ufnie patrzy na świat swymi pięknymi,ale smutnymi oczkami. Szukam dla niej odpowiedzialnego domku,gdzie nie bedzie maskotką,która gdy się znudzi, znajdzie się znowu na ulicy. Taki domek,gdzie bedzie kochana i traktowana jak członek rodziny. [FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Kontakt: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]Poznań 602-437-482[B][SIZE=2][COLOR=#49535a] begin_of_the_skype_highlighting 602-437-482 end_of_the_skype_highlighting[/COLOR][/SIZE][/B]
-
.............ale tylko by przezyla malenka zime na DT !!!! a DS bedzie dalej szukany.
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
jak znacie jakies pieski w typie gonczego to koniecznie je tu wstawcie -jest chetny dom [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153"]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/URL]
-
czy Niunie mozna podciagnac pod gonczego ??? jest podobno dom szukajacy takiego psiaka...a tu watek gdzie mozna ja wstawic [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153"]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/URL]
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
ma Zoranek wiele ukrytych talentow ;) zaczyna nawet po scianach chodzic ,a jeszcze troche zacznie latac ;)