Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. oby wyniki byly jak najszybciej ! trzeba zaczac leczenie szybciutko !!! jak mala ma przejsc sterylke z brakiem krzepliwosci ...:( miala szczescie ,ze ja Soniu wyciagnelas !!! nawet nie chce myslec co by sie stalo, jakby ja w schronie ciachneli bez zadnych badan ....
  2. Dosiulka pokazuj sie jak ci dobrze u cioci Ewanki:)
  3. tez mnie to martwi ...one sa tak strasznie do siebie przywiazane ....
  4. jak jutro wstaniemy Jolus to mala bedzie juz po...trzymaj sie mala !!!!
  5. trzymaj sie maluszku!!!
  6. trzymam kciuki!!!! napisaliscie juz moze do Cantadory lub Daski z prosba o wizyte przedadopcyjna?
  7. yorkowate zupelnie nie nadaja sie do przebywania na dworze :( nie maja sierci tylko wlos i strasznie marzna ....
  8. czy ludzie nigdy nie zaprzestana swoich przykrych zachowan ? ehhhh cierpia na tym tylko zwierzeta ...u Ewuni psina miala jak w raju
  9. trzymam kciuki by krew mogla byc wyslana jutro !!!!
  10. pieknie ,cioteczki sie pogubily ;)
  11. pokazuj sie chlopaku czekamy na info od veta
  12. Kinga ,a czy nie lepij moze pomyslec jak cos pokombinowac z finansami na transport do Agi ? ona by go nauczyla zachowania w domu i latwiej bedzie go mozna wyadoptowac
  13. [quote name='jogolcia@pdx']cosik siem pokręcieło cioteczce - chyba na poranny spacerek IVV?[/QUOTE] u mnie byla 22:38 ;)
  14. strasznie ciezko od kliku miesiecy z adopcjami .....
  15. to malenka juz pewnie przekazana ....az serce mis ie sciska jak mysle co ten pies teraz przezywa :(
  16. oj Majqus ,kazdy kundel gdzies ma geny jakiegos rasowca ,albo rasowiec geny kundla ;)
  17. Jagus ,trzymaj oko na te jego szalenstwa ,niestety yorki nie wiedza kiedy przestac wariowac ,a pozniej jak padaja to czesto z gwaltownego opadu cukru we krwi...sprawdzaj jezyk ,jesli sinawy to natychmiast odrobina miodu na podniebienie...Yoreczki to takie male nakrecane wariatuncie ;)
  18. macie jakis pomysl na przetrzymanie 3kg kruszynki ? ona nie przezyje w schronie w ktorym siedzi :( [IMG]http://www.cafeanimal.pl/zdjecia/15818x198726x640m480.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=#000080][FONT=Arial Black]Imię: Calineczka [/FONT][FONT=Arial Black]Plec:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] [FONT=Arial Black][COLOR=navy]sunia [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Wiek: 2-3 lata[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Waga: 3kg[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Miejsce: Poznań [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: Tak [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: pozytywny[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: pozytywny[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: pozytywny [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]Jest łagodna,ufnie patrzy na świat swymi pięknymi,ale smutnymi oczkami. Szukam dla niej odpowiedzialnego domku,gdzie nie bedzie maskotką,która gdy się znudzi, znajdzie się znowu na ulicy. Taki domek,gdzie bedzie kochana i traktowana jak członek rodziny. [FONT=Arial Black][COLOR=navy][B][SIZE=4]Kontakt: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]Poznań 602-437-482[B][SIZE=2][COLOR=#49535a] begin_of_the_skype_highlighting 602-437-482 end_of_the_skype_highlighting[/COLOR][/SIZE][/B]
  19. .............ale tylko by przezyla malenka zime na DT !!!! a DS bedzie dalej szukany.
  20. jak znacie jakies pieski w typie gonczego to koniecznie je tu wstawcie -jest chetny dom [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153"]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/URL]
  21. czy Niunie mozna podciagnac pod gonczego ??? jest podobno dom szukajacy takiego psiaka...a tu watek gdzie mozna ja wstawic [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153"]http://www.dogomania.pl/threads/199806-GO%C5%83CZE-i-ich-mixy-w-potrzebie-w%C4%85tek-zg%C5%82oszeniowy-i-dyskusyjny?p=16073153#post16073153[/URL]
  22. ma Zoranek wiele ukrytych talentow ;) zaczyna nawet po scianach chodzic ,a jeszcze troche zacznie latac ;)
×
×
  • Create New...