[quote name='MaDi']Chcesz adoptować sarnę? Może jednak bociana?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200432-O%C5%9Brodek-Rehabilitacji-Dzikich-Zwierz%C4%85t-LSOZ[/url][/QUOTE]
piekny pomysl !!! mam nadzieje ,ze ludzie Wam beda pomagac !!!
czy jest juz wydarzenie dla was na FB ?