[quote name='majqa']Tego też nie wiem, mocno jestem zdziwiona za to wiem, że Irenaka ma 3 miesięcznego za trollowanie (sic!).[/QUOTE]
smutne ,ze osoby ktore tak duzo pomagaja dostaja bany :(.... moze moderatorzy powinni brac pod uwage jak wiele ci ludzie robia dla zwierzat ,a nie bezmyslnie odcinac tak wielka pomoc ...
traca przez to tylko zwierzeta:shake:
przeciez to strona dla psow ,a nie ludzkich antypati .....ehhh .....zbyt wiele tu czasami power trips:shake: