Proszę, nie zapominajmy o nich !!! Bardzo potrzebne sa pieniądze, aby pomóc tym psiakom, one najbardziej nas potrzebują.
Perełka:
[URL="http://img849.imageshack.us/i/perelka1.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8027/perelka1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img822.imageshack.us/i/perelka.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8919/perelka.jpg[/IMG][/URL]
Sunia-szkielet:
[URL="http://img843.imageshack.us/i/szkieletr.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9213/szkieletr.jpg[/IMG][/URL]
Sunia z nużeńcem (chyba? może z czymś jeszcze ...)
[URL="http://img836.imageshack.us/i/nueniec.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8444/nueniec.jpg[/IMG][/URL]
Roześmiany, pogodny, kudłaty psiak, któremu ciśnienie rozsadza gałki oczne ! :placz:
[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2315/img2457resize.jpg[/IMG][/QUOTE]
moze zrobic tylko dla tych bid oddzielny watek i zbierac deklaracje na ich leczenie ? one sa w najwiekszej teraz potrzebie!