Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. dobranoc Tayuniu ...kiedy wychodzi ten magazyn z zamojskimi suczkami ???
  2. ....:( no nic, podnosimy na dobranoc
  3. jeszcze nie wiedza ,ze beda sie byc ,ale to juz tylko kwestia czasu ;)
  4. podnosimy...:)
  5. Proszę, nie zapominajmy o nich !!! Bardzo potrzebne sa pieniądze, aby pomóc tym psiakom, one najbardziej nas potrzebują. Perełka: [URL="http://img849.imageshack.us/i/perelka1.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8027/perelka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img822.imageshack.us/i/perelka.jpg/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8919/perelka.jpg[/IMG][/URL] Sunia-szkielet: [URL="http://img843.imageshack.us/i/szkieletr.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9213/szkieletr.jpg[/IMG][/URL] Sunia z nużeńcem (chyba? może z czymś jeszcze ...) [URL="http://img836.imageshack.us/i/nueniec.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8444/nueniec.jpg[/IMG][/URL] Roześmiany, pogodny, kudłaty psiak, któremu ciśnienie rozsadza gałki oczne ! :placz: [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2315/img2457resize.jpg[/IMG][/QUOTE] moze zrobic tylko dla tych bid oddzielny watek i zbierac deklaracje na ich leczenie ? one sa w najwiekszej teraz potrzebie!
  6. a kiedy ma wyjsc z kliniki ?
  7. a nie mamiejsc wolnych na poczatek dla tej najchudszej suni i Perelki na Glebokiej ? one sa w najwiekszej potrzebie :( moze ta chudzine po diagnostyce do Funi dac ????
  8. tak ...:( a ja ciagle mysle o Perelce i tej strasznie chudej suni :( ...jak im pomoc ???
  9. nie moge przestac myslec o Perelce i tej bardzo chudej suni ....im potrzebna jest pomoc na cito
  10. :) super !!!! to juz tylko tydzien :) i bedziemy miec wiecej pieknych zdjec !!!
  11. bosze !!!! rece opadaja :( dobrze ,ze was ma !!!!!!! sorry za off ,ale moze bedziecie miec jakies pomysly -wlascicielka w szpitalu zostalo 200psow :(,chore ,zabiedzone .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204601-Potrzebna-pomoc-Przytulisko-w-Rachowie-Starym[/URL].
  12. no ,ale tak bylo 7 miesiecy temu ;) teraz moze chlopaki sie dogadaja -obaj bezjajeczni ;)
  13. zabieram cie na niedzielny spacerek
  14. jeszcze nie dzwonilam ,ale skoro tu dowalilo wczoraj 40cm sniegu to gdzies musi byc sloneczko ;) a kiedy Bugumil w gosci zawita do Hunterka ???
  15. polowa Zdrapeczki ????? przeciez Zrapcia jest mala !!! a Bugumil focha robi na biszkopta ????? przydalby mu sie moze braciszek hi ,hi,hi taki jak Hunterek
  16. [quote name='E-S']Tayunia sięga mi nad kostkę ... nawet nie do połowy łydki, to mini-mini. Warto byłoby jej zrobić zdjęcie jak stoi przy nogach dorosłej osoby.[/QUOTE] to ona jest ,az taka malutka ???
  17. na spacerek niedzielny Pestuniu
  18. strasznie mi przykro...................................:( Izuniu trzymaja sie kochana !
  19. trzymam mocno kciuki !!!!
  20. co konkretnie z tymi psami ??? [URL="https://picasaweb.google.com/psifoto...79895718715874"][COLOR=#4444ff]https://picasaweb.google.com/psifoto...79895718715874[/COLOR][/URL] [URL="https://picasaweb.google.com/psifotograf/PrzytuliskoWRachowieStarym27Marca2011R#5589580711613205826"][COLOR=#4444ff]https://picasaweb.google.com/psifoto...80711613205826[/COLOR][/URL]
  21. Zuzalina kwitnie :) slicznie juz wyglada!!!
×
×
  • Create New...