Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. Trzymaj się Soniu,powodzenia :kciuki:
  2. Widzę,ze wszystko idzie w dobrym kierunku:) jeszcze troszkę Sylwusiu :kciuki:
  3. haha normalnie nie mogę z tych zdjęć :D Zosia nie daj się Mingo;) na drugiej fotce wygląda na nieźle wkurzoną i jakby obmyślała plan zemsty ;):mad:
  4. Dziękuję już wszystko przekazałam :Rose:
  5. [quote name='Martika@Aischa']Halszko kochana dr Gierek Katowice !!!!!!!!! Polecam z całego serca bo to doskonały chirurg !!!! Tel : 32 757 47 47 Warto najpierw przedzwonic i przedstawic sytuację psiaka. Trzymam kciuki z całych sił za biedaka :([/QUOTE] ciociu czy to przychodnia na [FONT=Verdana][SIZE=2]ul. Grota Roweckiego ? tamten Onek niestety nie żyje,może gdyby szybciej przyszła pomoc,ale nie wiadomo jak długo leżał w tym rowie... było już za późno :( ale jak pech to pech jest kolejny połamany psiak,złamanie w trzech miejscach[/SIZE][/FONT]:shake:
  6. ciocie a nie macie możliwości zrobić nowych zdjęć? jeśli się nie mylę to ciągle w ogłoszeniach te same ,oczywiście mam nadzieję,ze chłopaka w końcu ktoś wypatrzy,ale fajne fotki na pewno by zwiększyły szanse...ot takie moje bla,bla ;)
  7. Jestem i ja już na FB u bidulków za chwilkę wezmę się za rozsyłanie gdzie się da
  8. hihi jak widać na filmikach to była bardzo pracowita majówka :) za domek trzymam :kciuki:
  9. [quote name='Bogusik']Deklaracja dla Zybulka za maj,przelana. Kochana ciocia halszka,na moją prośbę,zrobi ogłoszenie na OLX /była tablica.pl/ :loveu:Ja za sponsoruję wyróżnienie na miesiąc.Ogłoszenie będzie na Kraków.[/QUOTE] Proszę bardzo :) Zibuniu powodzenia :kciuki: [URL]http://olx.pl/oferta/zibi-i-twoje-zycie-stanie-sie-weselsze-CID103-ID5NOMt.html[/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/wyr_2.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/wyr_2.jpg[/IMG][/URL]
  10. a więc nic nie "mówię" żeby nie zapeszyć tylko :kciuki:
  11. [quote name='joanka40']Halszko, a piesek ma wątek na dogo ?[/QUOTE] nie,nie ma, na FB wyczytałam u Marty (na dogo szafra)
  12. ludziska kochane dzwonić :) takie cudo czeka :) :kciuki:
  13. Jak już pisałam finansowo nie pomogę,ale jeśli potrzebne są ogłoszenia to chociaż tyle pomogę :) Oczywiście potrzebny tekst,miejscowość,imię i nr tel. do kontaktu
  14. [quote name='ewa gonzales']zaglądam z kciukami :thumbs::thumbs:[/QUOTE] i ja odwiedzam chłopaka :)
  15. [quote name='Zosia123']Sylwester na FB - zapraszam :) [URL]https://www.facebook.com/events/270135563168293/?ref_newsfeed_story_type=regular[/URL][/QUOTE] już biegnę do Sylwusia i rozsyłam gdzie się da :)
  16. serdecznie dziękuję już przekazuję :)
  17. Dziękuję już przekazałam :)
  18. cioteczki czy możecie coś polecić? cyt "Poszukuję dobrej kliniki dla zwierząt na Śląsku z tomografem komputerowym, szpitalem i rehabilitacją. Z RTG nie dowiemy się co psu jest. Może to być ucisk na rdzeń kręgowy dysku międzykręgowego. Pies znaleziony, nie chodzi, nie trzyma moczu, ma duże zaniki mięśniowe i odleżynę . Oceniony na ok 7 lat."
  19. nie ma za co dziękować cioteczki czy możecie coś polecić?? cyt"Poszukuję dobrej kliniki dla zwierząt na Śląsku z tomografem komputerowym, szpitalem i rehabilitacją. Z RTG nie dowiemy się co psu jest. Może to być ucisk na rdzeń kręgowy dysku międzykręgowego. Pies znaleziony, nie chodzi, nie trzyma moczu, ma duże zaniki mięśniowe i odleżynę . Oceniony na ok 7 lat. "
×
×
  • Create New...