Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. super,że malutka ma dom :) Pani dużo zdrówka życzę a Helcia niech będzie grzeczna i zdrowo roście :kciuki:
  2. Serdecznie zapraszamy na bazarek,którego dochód będzie przeznaczony dla zwierzaków pod opieką Stowarzyszenia http://www.dogomania.com/forum/topic/142956-ubrania-i-co%C5%9B-do-poczytania-na-koty-psy-i-my-do-3009-godz-2000/
  3. Rino szczęściarzu,powodzenia :kciuki:
  4. o jaaaa,ale słodka malizna :) oby szybko znalazła swojego ludzia :kciuki:
  5. a no właśnie,też nie wiem jak to działa :lookarou: dzisiaj zaczęłam rozsyłać zaproszenia na bazarek ,skrzynka w momencie się zapełniła więc usunęłam kilka i wysyłałam kolejne....i nie wiem teraz czy odbiorcy otrzymali pw czy nie :look3:
  6. :laugh2_2: wspaniale :laugh2_2:
  7. Orzeszku obyś znalazł najlepszy domek na świecie :kciuki:
  8. uśmiech na pysiu Zosi bezcenny :iloveyou:
  9. na kilku wątkach już się z tym spotkałam....masakra
  10. oo dzięki za zdjęcia,pięknie chłopak wygląda :)
  11. zaglądam,zdjęcia super,ale przyznam się bez bicia ;) że Sylwusia nie rozpoznałam :oops:
  12. łał ale piękne zdjęcia i urocze modele :loveu:
  13. zaciskam mocno :kciuki: powodzenia
  14. Jestem i ja...ech to nowe Dogo :nerwy: od dwóch dni zabieram się za bazarek i ciągle coś nie tak... Postaram się kolejny raz zrobić ogłoszenia,wygląda jednak na to,że one mało szczęśliwe dla Filonka :sad: Z tekstem będzie ciężko,może po prostu napiszę jakieś zdanie i dodam dexterko Twoje info z poprzedniej strony?chyba,że ktoś się ulituje i napisze tekst? ;) Ps.ogłoszenia z lipca wyglądały tak: http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=198299
  15. Dobrze sunia trafiła :) Wyluzowana...super :)
  16. niestety ja ciągle wielu rzeczy nieogarniam :lookarou: Czekamy zatem na wieści...dobre wieści :)
  17. cudna collinka :) ten mały przytulak też rozkoszny :)
  18. Odwiedzam Karloska i ogromnie się cieszę,ze udało się chłopaka wyciągnąć :) Duuuużooo zdrówka Karlosku :kciuki:
  19. Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację psiaków w nowych domkach :kciuki: oczywiście kciukam również za znalezienie domków dla reszty psiaków i za zdrówko chorowitków :kciuki: Czy wiadomo kiedy zabieg Willego? Ps.zdjęć jeszcze nie wstawiałam,na razie błądze po dogo jak dziecko we mgle ;)
×
×
  • Create New...