[quote name='kiyoshi']Dziewczyny, paulina przed chwili zadzwoniła że odnalazła zosie, leżała w rowie jakieś 3 km od jej domu, wcześniej zadzwonił pan, który tam ją widział i bardzo pomóc w jej odnalezieniu, niestety nie jest dobrze....paulina dzwoni teraz do weta i jak da rade jeszcze dziś pojadą...
Podejrzewamy, że uderzył ją samochód....[/QUOTE]
ooo matko tak się ucieszyłam po przeczytaniu pierwszych słów......błagam Zosieńko trzymaj się !!!!!