Jump to content
Dogomania

halszka

Members
  • Posts

    30921
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    11

Everything posted by halszka

  1. oj tak cioteczko, w tej chwili u mnie na termometrze 29st.
  2. nie wiem czy to aktualny tekst z którym jest ogłaszany,ale ja Felka rozsyłam na FB z takim,który skopiowałam chyba z OLX cyt"Felix znaczy szczęśliwy I Felix na swój sposób jest szczęśliwy, bo nie zna dokładnej definicji tego stanu. Nie wie, że szczęściem dla psa jest własny dom, a przede wszystkim odpowiedzialni ludzie, dla których pies to nie kaprys, nie chwilowa zabawka. Tacy, którzy wiedzą, że pies sam się nie wychowa i nie będzie "mądry z natury". Tak naprawdę, Felix nie był dotąd szczęśliwy. Trafiał z jednego domu do drugiego, zahaczył też o schronisko. Bo jedyną rzeczą, która kierowała ludźmi był jego wygląd, a urody Felkowi odmówić przecież nie można. Felek to pies dość wymagający - choćby z racji płynącej z pewnością w jego żyłach krwi teriera. To pies, który nie może się nudzić, bo wtedy przychodzą mu do łepka głupie pomysły. Trzeba mu zapewnić dużo ruchu i pracy umysłowej, bo tylko zmęczony i wybiegany Felek jest psem zadowolonym i grzecznym. Felek ma ok. 2 lat. Jest nieduży - waży 8 kg. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, innych psów, a także kotów. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość. Jak na prawie teriera przystało, ma charakterek - niezależność i własne zasady to jego znak rozpoznawczy. Dlatego potrzebuje mądrych, doświadczonych, a przede wszystkim konsekwentnych opiekunów, którzy po ustaleniu psiego regulaminu, wprowadzą go w życie i będą wytrwale wymagać od Felka jego przestrzegania."
  3. pokazujemy wątek Felcia :)
  4. Zaciskam kciuki za zdrówko Loni,trzymajcie się dziewczyny!
  5. Loniu maleństwo kochane trzymaj się !!!
  6. Ciociu zerknij na str 103 post 2043 tam są linki,kilka już wygasło,ale większość jest aktywnych choć niestety z pewnością spadły na dalsze strony.Pisałam,że pomogę i zrobię kolejny pakiet,ale potrzebny nowy tekst.
  7. ciocie kochane ja wyróżniam ostatnio(sama nie wiem dlaczego) ogłoszenie na Sosnowiec http://olx.pl/oferta/towarzyska-radosna-mloda-sunia-do-adopcji-CID103-ID8ZEkT.html na Katowice Sarunia ma również u mnie ogłoszenie,ale nie wyróżniane http://olx.pl/oferta/sara-mloda-radosna-sunia-moze-czeka-wlasnie-na-ciebie-CID103-ID7e7sh.html Trzymam kciuki nieustannie!
  8. zaglądam do ślicznotki z zaproszenia i jeśli można to proszę o link to jakiegoś ogłoszenia,roześlę na FB może tam ktoś się zakocha w Lunce :) Edit znalazłam link do wydarzenia i rozesłałam gdzie mogłam
  9. cuuuuudnieeee szczęścia Nikusiu :)
  10. jupiiii przepraszam,że zapytam,ale jako nowa na wątku Nelci nie jestem na bieżąco dlaczego dopiero pod koniec sierpnia?
  11. Jeśli mnie pamięć nie myli to gdzieś czytałam,że o 18:00 więc tuż...tuż...
  12. Nie ma za co dziękować,oby maleńka wreszcie znalazła cudowny dom a to będzie dla nas Wszystkich nagroda :) a póki co kolejny raz wyróżniłam ogłoszenie na tydzień na OLX Powodzenia Loniu! [url=http://up.programosy.pl/foto/jam_2.jpg][/url]
  13. to jest ogłoszenie na OLX,które robiłam,jest cały czas widoczne :)jeśli dane ogłoszenie traci ważność otrzymuje się "przypominajkę" aby odświeżyć ;) http://olx.pl/oferta/cudna-malenka-jamnisia-prosi-o-kochajacy-dom-CID103-ID9HJex.html
  14. zagląda,czytam i nieustannie zaciskam kciuki za wspaniały,odpowiedzialny domek!
  15. już jestem na wydarzeniu,rozesłałam gdzie mogłam i zaciskam kciuki za Sarunię ! :)
  16. zaglądam z kcikami za wspaniały domek :)
  17. Powodzenia Saruni życzę,oby to była ta seria ogłoszeń!
  18. Zaglądam,czytam i kciuki zaciskam!
  19. oj :( w takim razie szukamy dalej domku,jak znajdę chwilę to odszukam post w którym dodawałam linki do ogłoszeń i sprawdzę jak to wygląda ( mimo,że staram się odnawiać i tak pewnie część wygasła) Edit.już znalazłam (str.103;post 2043) większość ogłoszeń jest aktywna ,ale,że były robione w kwietniu to i tak spadły na dalsze strony.Jeśli będą potrzebne nowe ogłoszenia,oczywiście pomogę,ale dobrze by było gdyby ktoś napisał nowy tekst. Zaciskam kciuki,aby Lonia miała szansę na domek u Pani Wilmy!
×
×
  • Create New...