-
Posts
30921 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
11
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halszka
-
oj tak cioteczko, w tej chwili u mnie na termometrze 29st.
-
Felix w typie foksa, szczęśliwy, pokochany :)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy to aktualny tekst z którym jest ogłaszany,ale ja Felka rozsyłam na FB z takim,który skopiowałam chyba z OLX cyt"Felix znaczy szczęśliwy I Felix na swój sposób jest szczęśliwy, bo nie zna dokładnej definicji tego stanu. Nie wie, że szczęściem dla psa jest własny dom, a przede wszystkim odpowiedzialni ludzie, dla których pies to nie kaprys, nie chwilowa zabawka. Tacy, którzy wiedzą, że pies sam się nie wychowa i nie będzie "mądry z natury". Tak naprawdę, Felix nie był dotąd szczęśliwy. Trafiał z jednego domu do drugiego, zahaczył też o schronisko. Bo jedyną rzeczą, która kierowała ludźmi był jego wygląd, a urody Felkowi odmówić przecież nie można. Felek to pies dość wymagający - choćby z racji płynącej z pewnością w jego żyłach krwi teriera. To pies, który nie może się nudzić, bo wtedy przychodzą mu do łepka głupie pomysły. Trzeba mu zapewnić dużo ruchu i pracy umysłowej, bo tylko zmęczony i wybiegany Felek jest psem zadowolonym i grzecznym. Felek ma ok. 2 lat. Jest nieduży - waży 8 kg. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, innych psów, a także kotów. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Potrafi chodzić na smyczy, zachowuje czystość. Jak na prawie teriera przystało, ma charakterek - niezależność i własne zasady to jego znak rozpoznawczy. Dlatego potrzebuje mądrych, doświadczonych, a przede wszystkim konsekwentnych opiekunów, którzy po ustaleniu psiego regulaminu, wprowadzą go w życie i będą wytrwale wymagać od Felka jego przestrzegania." -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
halszka replied to Bgra's topic in Leonberger
zaglądam :) -
Felix w typie foksa, szczęśliwy, pokochany :)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
pokazujemy wątek Felcia :) -
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
halszka replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
ciocie kochane ja wyróżniam ostatnio(sama nie wiem dlaczego) ogłoszenie na Sosnowiec http://olx.pl/oferta/towarzyska-radosna-mloda-sunia-do-adopcji-CID103-ID8ZEkT.html na Katowice Sarunia ma również u mnie ogłoszenie,ale nie wyróżniane http://olx.pl/oferta/sara-mloda-radosna-sunia-moze-czeka-wlasnie-na-ciebie-CID103-ID7e7sh.html Trzymam kciuki nieustannie! -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
halszka replied to Bgra's topic in Leonberger
zaglądam do ślicznotki z zaproszenia i jeśli można to proszę o link to jakiegoś ogłoszenia,roześlę na FB może tam ktoś się zakocha w Lunce :) Edit znalazłam link do wydarzenia i rozesłałam gdzie mogłam -
cuuuuudnieeee szczęścia Nikusiu :)
-
Felix w typie foksa, szczęśliwy, pokochany :)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
zagląda,czytam i nieustannie zaciskam kciuki za wspaniały,odpowiedzialny domek! -
SELMA ZE ZDRUTOWANĄ KOŚCIĄ UDOWĄ -JUŻ W SWOIM DOMKU
halszka replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy wątek suni! -
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
halszka replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
już jestem na wydarzeniu,rozesłałam gdzie mogłam i zaciskam kciuki za Sarunię ! :) -
zaglądam z kcikami za wspaniały domek :)
-
Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc
halszka replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Powodzenia Saruni życzę,oby to była ta seria ogłoszeń! -
Zaglądam,czytam i kciuki zaciskam!
-
oj :( w takim razie szukamy dalej domku,jak znajdę chwilę to odszukam post w którym dodawałam linki do ogłoszeń i sprawdzę jak to wygląda ( mimo,że staram się odnawiać i tak pewnie część wygasła) Edit.już znalazłam (str.103;post 2043) większość ogłoszeń jest aktywna ,ale,że były robione w kwietniu to i tak spadły na dalsze strony.Jeśli będą potrzebne nowe ogłoszenia,oczywiście pomogę,ale dobrze by było gdyby ktoś napisał nowy tekst. Zaciskam kciuki,aby Lonia miała szansę na domek u Pani Wilmy!