Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Wikarku hura!!! Dziękujemy Gaspar już ma wszystko:)
  2. na górę Gasparku, jeszcze tylko 20 zł. Może choć po 5 zł może ktoś dorzucić
  3. Witam Cię Wuniu również i wszystkich. I podziwiam wszystkie cioteczki i wujków za akcję z Gapciem. Żeby tylko dobry odpowiedzialny domek się trafił :)
  4. [quote name='Szarotka']To ile dalej brakuje ??[/QUOTE] trochę się pogubiłam ale chyba dalej 40 zł
  5. [quote name='Wunia']Juz jesteśmy wszystkie prawie u Gasparka Myszeczko ;)[/QUOTE] widzę, ale wątek taki często odwiedzany, może jeszcze ktoś się trafi :)
  6. przepraszam za offa ale proszę zajrzyjcie do gasparka [url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/url]!
  7. Justynko, czy Sunia ma już jakieś imię?
  8. Szkoda jakichkolwiek słów dziewczyny. Mam tylko nadzieję że żadne zwierzę nie będzie miało pecha trafić do "obrońcy zwierząt". Trzymajcie się. Nie dam rady dorzucić nic na Maxia ale podnoszę.
  9. Ja dorzucę 20 zł stałej. Więcej naprawdę nie mogę bo do rozwodu dojdzie.
  10. Justynko czekamy na dobre wiadomści
  11. Justynko, czy masz jakieś wiadomości o Suni?
  12. Cioteczki bardzo prosimy o deklaracje na biedną Sunię. Mamy tylko na jeden miesiąc DT, a to za krótko, żeby doszła do siebie.
  13. Bardzo prosimy nawet o najmniejsze deklaracje
×
×
  • Create New...