[quote name='Wunia']Juz jesteśmy wszystkie prawie u Gasparka Myszeczko ;)[/QUOTE]
widzę, ale wątek taki często odwiedzany, może jeszcze ktoś się trafi :)
przepraszam za offa ale proszę zajrzyjcie do gasparka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183624-GASPAR-pies-pod-ig%C5%82%C4%85-pom%C3%B3%C5%BCcie-nam[/url]!
Szkoda jakichkolwiek słów dziewczyny. Mam tylko nadzieję że żadne zwierzę nie będzie miało pecha trafić do "obrońcy zwierząt". Trzymajcie się. Nie dam rady dorzucić nic na Maxia ale podnoszę.