Jump to content
Dogomania

Blood

Members
  • Posts

    1067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blood

  1. no zeczywiscie moze byc ciekawie;p No super ze udalo im sie i mam nadzieje ze wszystkie szybko znajda dmki bo sa kolejne 3 szczeniaczki o ktorych sie dowiedzialam;(
  2. [quote name='kuba123'] dwie czarne panienki w DT u Blood mają się coraz lepiej widziałam co się z nimi działo jak zabieraliśmy je od wiedźmy i jak jest teraz'- Blood robi kawał dobrej roboty Oj az sie zaczerwinilam ;)Dziekuje za mile slowo :crazyeye: Dopiero teraz zauwazylam ze jest tu taki watek..... Bede odwiedzac;) http://picasaweb.google.com/116201132107560011120/Psy?authkey=Gv1sRgCNzZ58CWgsfLSw# A tu (te koncowe)zdjecia z no juz wczorajszego spaceru Perelki i reszty;p mojej czelotki;):loveu:
  3. Pewnie potrebuje duzo uwagi i jest zazdrosny...
  4. no faj nie bo mowilas cos ze sie nie odzywala ta dziwczyna ;)
  5. O cudniackie kluseczki i jak same jedza itd? jak myslisz za ile dni moga juz zmykac do domkow ps jak z ta dziewczyna co si miala jeszcze kontaktowac??;)
  6. Kurcze ale sie wszystko ladnie ustawia...;) No podejzewam ze nie bedzie to wczesniej niz w kwietniu....;(
  7. no super to czekam na wiecej ino;)
  8. No to mamy super szczescie;);););)
  9. No do Wrocja jest szansa na dowoz a potem z tamtad by musial przyjechac do Kato juz bym po niego wyjechala tylko o jakiej godz i gdzie???Czy o 7 juz jest wyjazd?? ps ale to sie kora wypowie dokladnie:evil_lol::evil_lol:
  10. To super;) hop hop piekna;)
  11. [quote name='Kisiaraf']Pomalutku i sunia się otworzy,a ludźmi się nie przejmuj :)[/QUOTE] Zgadzam sie udzie jak jest potrzeba to nie pomoga a jak po wszystkim to madrale ;/
  12. Hop hop biedaku;(
  13. Czekamy na info..;)
  14. jasne badziemy w kontakcie;) Ja mam takie platki kapielowe roze..branzoletki i moge jakies ksiazki np lektory podzucic z grega jesli bedzie jeszcze brakowac..
  15. [quote name='dineh']nie umiem tego pojąć czemu to schronisko nie chce wolontariuszy...i tym pracownikom było by lżej i psiakom lepiej :([/QUOTE] to poprostu paranoja jakas
  16. a to jakis bazarek z kakretnymi rzeczami??? poszukam dam znac najwyzej podrzyce ;0
×
×
  • Create New...