[quote name='Wiewiórka']Większość ludzi tam ma gdzieś pomoc zwierzętom, dla nich to tylko robota za kturą im płacą reszta ich nieinteresuje. Za ok godzinkę będą zdjęcia[/QUOTE]
To okropne to jak nauczyciel nielubiacy dzieci albo lekarz bojacy sie krwi;/