Jump to content
Dogomania

Blood

Members
  • Posts

    1067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blood

  1. Oby bo jest kochany;)
  2. Pieski szaleja i pija i pija i szaleja no i troche zjadly;p Wreszcie troche spokoju ;)
  3. Piekne......Oszalamiajace wrecz ;)
  4. [quote name='kora78']ciotki doszedł kaganiec! to jeden koszt odpadł :) dzięki Grażynka!!!![/QUOTE] O Super;) Kto jest moja imenniczka??
  5. No brawo;)moze ujazmi pieska swojego sam a nie przy pomocy szczeniaka..
  6. i praidlowo dobze zrobolas;)
  7. no to naprawde dziwne podejscie;/ Lepiej poczekac na cos pewnego a mowil cos o umowie itd?? Podejzane naprawde....
  8. Sasha z Wipem;)[IMG]http://i41.tinypic.com/1ietk7.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/14e4042.jpg[/IMG]Mi z Sasha
  9. hop hop maly czekam na ciebie;) ;p;p
  10. [quote name='kathrby']hehe :) Dzięki Blood - staramy się zrekompensować mu wszystko to, czego kiedyś nie miał :)[/QUOTE] To tak jak ja moim i chyba wszyscy tutaj na szczescie;)
  11. Cudenko ;) Jest piekny;)
  12. ;) tez nie umialam kiedys;p [IMG]http://i44.tinypic.com/wbpfzb.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33aa0pw.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/14crv5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/91ktjd.jpg[/IMG][IMG]http://i42.tinypic.com/2gvln2u.jpg[/IMG][IMG]http://i39.tinypic.com/ae2vdw.jpg[/IMG]
  13. A postaniwilam ukazac tu moje wszystkie malenstwa i stałe i DT;):loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i39.tinypic.com/qnlfsy.jpg[/IMG]To nr.1 Wipus moj slodki 7 mies ;) [IMG]http://i41.tinypic.com/nls7b8.jpg[/IMG] Tak wygladal na poczatku:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/2yoc2ol.jpg[/IMG] To moja Sasha jest niewidoma ale cudowna ma ok 10 lat;) [IMG]http://i44.tinypic.com/mcat5c.jpg[/IMG]:loveu::loveu::loveu::loveu: To Perelka na DT;):evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/2dj7w5j.jpg[/IMG] No i Mi tez na DT [IMG]http://i39.tinypic.com/2564ao3.jpg[/IMG]:evil_lol::evil_lol: Obie sunie po DT u mnie w domu stałym u Kasi;) gdy okazało sie ze na maciejach Mi prawie umarła z głodu...Uf... ze SoS poszło po rozum do głowy i wyadoptowała kasi psa;)
  14. Pekne zdjecia cudo;)
  15. ;( to moze wyslij na maila i sie wstawi ..;) [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"]:loveu::loveu: [/EMAIL]
  16. Podniose foteczkami;)[IMG]http://i44.tinypic.com/k9cgao.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/dp8zeu.jpg[/IMG][IMG]http://i43.tinypic.com/34g9id0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...