-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']nie będę komentować bo znowu dostanę maila z groźbami sądem :evil_lol: on jest wykastrowany prawda?[/QUOTE] O Boże nie zajrzałam. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Sznaucer olbrzym, suczka, czarna ok 6 lat nr schroniskowy 2101/06.Trochę już siedzi bidulka :( [IMG]http://i54.tinypic.com/294np0x.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33w1s7o.jpg[/IMG] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']no to to jest ten Asterix co go oddała ta baba co nam zakazała używać jej zdjęć do ogłoszeń - nic nie wiem o ugryzieniu - pewnie zmyślone bo mnie wtedy pisała, że oddaje go bo sika w domu...[/QUOTE] Co za babsztyl!!!Mi Pani ze schroniska wytłumaczyła że właśnie często mówią iż pies kogoś ugryzł by winę zwalić na psa! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Chciałam Wam przedstawić Kubusia o którym już wspominałam. Okazuje się ,że piesek w styczniu wrócił z adopcji.Podobno kogoś ugryzł.Pies broń Boże nie wygląda, ani nie zachowuje się agresywnie.Wręcz przeciwnie jest spokojny i miły.Pani która się nim opiekuje powiedziała ,że nie ma z nim ŻADNYCH problemów.Przed adopcją go nie znała.Jego numer schroniskowy 23/10.Jest superaśny , ja osobiście się w nim zakochałam.Piesek ma dwa ok dwóch latek, czarny. Z racji tego ,że nie najlepszy ze mnie fotograf fotki są jakie są ;P [IMG]http://i56.tinypic.com/zv3o8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/352kw1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/208yzrn.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/dr8cix.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2pt5x1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2qmhl06.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2nbr76g.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/280qvt1.jpg[/IMG] Tutaj jako płaczulek bo inne pieski szły na spacer a on nie :( [IMG]http://i56.tinypic.com/rwuhj7.jpg[/IMG] To mój sznaucerkowy ulubieniec z Paluch -
UWAGA AGRESOR - mordercza mała sznupa - MA SUPER DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Słodki z niej morderca.Może nikogo nie zagryzie :p -
Młody SZNAUCEREK MINI w DT u Farmerki - WRÓCIŁ DO DOMU
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No tak dzień był męczący.Na pewno mu teraz wygodniej -
Młody SZNAUCEREK MINI w DT u Farmerki - WRÓCIŁ DO DOMU
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
3,5 godziny, nieźle.Biedny sznupcio.Gratulacje dziewczyny. -
Młody SZNAUCEREK MINI w DT u Farmerki - WRÓCIŁ DO DOMU
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Pan Ptyś kanapowiec - zafilcowany był straszliwie - Farmerka pewnie opisze :shake: biedaczysko :loveu: [img]http://img8.imageshack.us/img8/7370/mailgooglecom9574002957.jpg[/img] [img]http://img530.imageshack.us/img530/5512/mailgooglecom9582893958.jpg[/img][/QUOTE] Jakby inny sznupcio :) -
Młody SZNAUCEREK MINI w DT u Farmerki - WRÓCIŁ DO DOMU
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przepiękny, prawie jak mój.Mój minimalnie ładniejszy ;P Zaraz go ktoś "capnie" -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
WATACHA replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']W paluszakach "w miarę" się orientujemy. Paluch jednak nie chce współpracować z fundacjami.[/QUOTE] Paluch to chyba nie chce z nikim współpracować.Ale powiem szczerze ,że mimo iż jest "wysyp" amstaffów na Paluchu, to bardzo ładnie wyglądają, jakby co dopiero trafiły.Chyba ktoś o nie tam dba.Jak byłam 3 lata temu to było ich parę ,paręnaście, a teraz parędziesiąt jak nie więcej.Chyba się skończyła moda.Istne zatrzęsienie.Jeszcze one mają taki specyficzny "płacz".Serce się kraje.Ja się troszkę ich boję, ale w razie potrzeby służę pomocą.Jestem niedaleko :) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
WATACHA replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Niestety ja nie mam u siebie gadżetów. Wszystko jest u Karoliny w Sztumie. Ja to bym gdzieś wcisnęła, potem znaleźć nie mogła... zapomniała wysłać... ja to dobra jestem do robienia tylko :) Mam złe wieści, jak obrobię się z ogłoszeniami paluszaków wstawię bardzo biedną sunię potrzebującą pomocy. Ciotki, błagam pomóżcie. Andzia, a Ty daj znać co z chipem![/QUOTE] Szkoda :( Nie wiem czy wiecie, ale na Paluchu jest chory Amstaff.Wygląda jakby miał nużycę, ale nie jestem pewna bo się tak dobrze nie znam.Szkoda mi go bo biedak nie wygląda dobrze do tego gryzie metalową miskę i chyba nie jest leczony, bo siedzi normalnie w klatce. -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Pewnie ze tak!![/QUOTE] No jeżeli tak, a wierzę na słowo to już ślę.Tylko musiałam dowód znaleźć ,bo kodu nie pamiętam. -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Łojezu, ale czy ja zasłużyłam? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
WATACHA replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A ja mam takie pytanko.Czy wszystkie gadżety które są na pieski można nabyć bezpośrednio w fundacji?Bo jeżeli mieszkam "rzut beretem" to wolę kupić np. dwie rzeczy niż płacić za przesyłkę pocztową? -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
WATACHA replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Ostatnio corsiaczki cieszą się powodzeniem.Dobrze rozreklamowane :).Sunia bardzo ładna.Jak mi sie uda jaki mały przekręt za męża plecami to cosik wpłacę:evil_lol:. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ale tu miło, aż przyjemnie poczytać :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='lika1771']Malawaszka to znaczy ze nie ma gdzie Jej ulokowac?a jakis hotelik? ja pomoge fin.[/QUOTE] ja też pomogę ile będę mogła -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']WATACHA nawet na tymczas? wszelkie koszty - sterylkę suni na tymczasie pokryjemy[/QUOTE] Ja bym wzięła od zaraz.I nie chodzi o pieniądze, bo sznaucerek to mały wydatek.Największy problem to to, że mieszkamy z babcią.Ona trochę za przeproszeniem szurnięta jest.Gdyby nie ona to na tymczas na 100% bym go namówiła.A jakby sie do niej przyzwyczaił to by już nie oddał, jestem pewna! -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']edit: już wiem że sunia nadal tam jest, zabieramy ją za około miesiąc, może mniej... nie wiem czy mogę pisać więcej więc nie będę pisać, napiszę jak mała będzie już poza schroniskiem[/QUOTE] Czyli to suczka.Chciałabym ja wziąć, ale mąż się nie zgodził :(, przynajmniej na razie:diabloti: -
[quote name='KWL']Ech partyzanci :evil_lol: Byłem w niedzielę w schronisku :-) Spokojnie można było Manuela wsiąść na spacer :-) Jak będziesz wybierać się następnym razem to daj znać, pokaże wszystkie misie :-)[/QUOTE] Chyba będę w tą niedzielę, znów jako partyzant hi,hi.Mam już dwa pieski, ale chętnie bym go wymiziała :)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Przystojniacha z Aresika.Fajnie że znalazł dobry domek. -
[quote name='KWL']Miguel. Mix, i to dość odległy od rasy :-) Takie duże ciele :-) Do ludzi miziak i pieszczoch, niestety nie toleruje innych psów. Młody. Poza nim na Paluchu jest jeszcze kilka innych, nawet bardziej wtypie rasy, zarówno wyglądem jak i psychiką. A tak z ciekawości skąd masz info i zdjęcia Miguela ?[/QUOTE] Bo byłam na Paluchu w ostatnią niedzielę i strasznie mnie ujął.Po kryjomu:p, nielegalnie, zrobiłam mu fotki z telefonu :evil_lol:.Jest bardzo fajny, przynajmniej stwarza takie wrażenie.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']tam nie jest dobrze :shake: mam nadzieję, że uda mi się czegoś dowiedzieć[/QUOTE] A można gdzieś o tym poczytać? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
A czemu w piekle, czy w tych Korabiewicach coś się nie tak dzieje?Ja myślałam że tam psy dobrze mają.To znaczy dobrze to za dużo powiedziane, ale mam nadzieję że źle też nie.No i czemu ja taka pipa jestem i nie napisałam wcześniej o nim.Mam tylko nadzieję że jakaś dobra dusza sie nim zajęła.Nawet mi przez myśl przeszło żeby go wziąć.Ale gdzie 3 pies.Żeby jeszcze babci nie było to chociaż na tymczas.I siostrę namawiałam bo ona taka zakochana w moim Leosiu.No nie mogę sobie darować.