Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Może i zbieraczka, ale ja jej tej zbieraniny zazdroszczę ;), bo mam tylko dwa :(
  2. W Waszym wypadku to chyba rzeczywiście obroża.My straciliśmy czujność i u Leosia znaleźliśmy jednego już wbitego.Prawie mu w oko wlazł, pasożyt.
  3. A Zuzia ten jęzor ma na stałe na zewnątrz, czy czasem chowa ;)?
  4. Na pogryzienie to to chyba zbyt obszerne.Ja bym się skłaniała ku uczuleniu na lek.Ale gdybać to sobie możemy.Może lekarz w miarę szybko odpisze.
  5. U nas w łóżku śpi miś Leoś :).Mentor czasami, ale rzadko.Z tym, że miś Leoś to cwaniak i podkrada miejsca ;)
  6. Felutek nie będzie chciał wracać :)
  7. Ale modelka :).Poka zdjęcie jak wystawia kota ;). Jak siedziałaś z nią w kojcu to wygodnie było, da się mieszkać ;)?
  8. Witamy, witamy i zapraszamy.Czekamy na fotki.
  9. Tak,tak nożyczki stanowczo już się o niego pytają ;)
  10. Tak się czasem zastanawiam skąd ten mój Leoś się wziął?On jest jedyny w swoim rodzaju.Ostatnio nauczył się teleportować.Leży sobie na łóżku, ja idę do kuchni.Mija sekunda.Ja się odwracam a on w tej samej pozycji już leży koło mnie.
  11. He,he Felutek poznaje krowę.
  12. Wieczorem mi słabo internet chodzi a rano mam mało czasu.Ale wkrótce będzie wysyp fot :)
  13. No i wszystko dobrze się skończyło :)
  14. Główka sama wyjdzie z ropą.A DO LEKARZA POWINNAŚ IŚĆ JAK MASZ ZACZERWIENIONE.Moją koleżankę dziabnął tylko, nawet nie zdążył się wczepić.I też miała zaczerwienienie z każdym dniem coraz większe.W badaniach wyszło, że ma bolerjozę.
  15. [quote name='malawaszka']nocka bardzo ładnie, tylko koło 6 czy 7 rano poszczekała, a tak to była cichutko, w dzień czasem się odzywa i poszczeka bo ona by chciała być z ludźmi więcej[/QUOTE] Stróżuje ;)
×
×
  • Create New...