-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja też myślałam o dobrym fachowcu, ale skąd tą kasę brać :( -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Dziś pokazywali TVP info Warszawa tego psiaka nr 1688/11[U][/U].Na zdjęciu nie widać, ale troszkę sznupkowaty i podobno ślepaczek Zobaczcie jaka kruszynka 1643/11 :( No i chyba jeszcze ze 2 są sznupowate :( [url]http://napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/url] -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Sznupa tylko z samej mordki przypomina.Uszy moim zdaniem wcale i łepek (góra) też nie bardzo.Ale i tak jest ładniutka. -
[quote name='zerduszko']Foty baby, masa fot ma być![/QUOTE] i relacja, dzień po dniu :)
-
[quote name='zerduszko']Zaproszenie nie było do mnie, ale i tak się melduję :P[/QUOTE] Zaprosiłabym, ale nie mogłam się zdecydować na którym wątku.Witam serdecznie.
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Ja bym jej dała mniej niż 50% sznupa. -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Ooooooooooooooo jaka ładna :).Teraz dopiero widać , że jest dłuższa. -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nie nie :lol: ona jest albo havańczykiem albo mix sznupka z yorkiem - jest chudziutka - taki przecineczek, no i niespodzianka - ja jej tam przy ogonku gmerałam nożyczkami czy maszynką a Chmureczka pięknie ogonek odstawia zachęcając do krycia :lol: panna ma cieczkę - nie plami nic, ale pozostałe objawy jak w morde strzelił[/QUOTE] Jak nie świerszcz to Chmurka.Co te zwierzaki w Tobie widzą:hmmmm: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Aaa no chyba, że tak;) To ucisz swoje Towarzystwo Wyjców :lol:[/QUOTE] Wyjce to są cicho, Panek gada nad uchem.A jego uciszyć się nie da.Obejrzę kiedyś jak go nie bedzie. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Tam naprawde nie ma nic ciekawego;)[/QUOTE] Ale ja jestem ciekawska :) -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
WATACHA replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Taka jedna dawaj zdjęcia :) -
Chyba tak bardzo się nie obraziła, bo wróciła do Ciebie. Ja lubię jak Mentor gada bo on ma fajny "głos" taki mocny.I tez pyskuje.Leoś to tak szczeka troszkę drażniąco dla ucha.Ale za to nie pyskuje.Czasami jak mu dokuczam np zabiorę zabawkę i nie chce oddać to mnie chyba wtedy wyzywa :).
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Słyszałabym gdyby mi ktoś nad głową nie trajkotał ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Warczenia czy Vadera?:) Oj tam oj tam;)[/QUOTE] Warczenie słyszałam, ale nie zrozumiałam co mówiłyście :) -
[quote name='lilo']u mnie też kiedyś sie ciagle żartowało , teraz żartuje się czasem a ciągle to się pracuje ( to mój mąż ) i próbuje żartowac ( to ja ). Ale nie kłócimy się zbyt często. Nie można się kłócic jak się cały czas pracuje albo się jest zmęczonym - więc ja tylko czasem ponarzekam do ściany lub do Lilka :)[/QUOTE] A ja czasem bym chciała chwilę spokoju i w żaden sposób nie mogę tego osiągnąć.Ani prośbą, ani groźbą.Ale osobiście wolę gadulstwo niż milczenie.My się kłócimy chyba tak nawet często, ale tylko przez chwilkę.Za to nigdy się nie gniewamy.U nas nie ma tak zwanych cichych dni.Dobrze, że Lilka masz, który zawsze Cię wysłucha :), chociaż i on zbyt wiele nie mówi ;).A mój Mentorek strasznie się ostatnio "rozgadał".Mąż mówi, że wczoraj jak jechali w windzie z jakąś dziewczyną, to nadawał cały czas (od 8 piętra).I co mój mąż do niego "dobra, dobra już nie gadaj tyle" to on"łałałałałałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa".A dziewczyna z tylko hi,hi,hi.
-
Konsultowałam się z 3 weterynarzami, każdy potwierdził, że propalin podaje się tylko w razie potrzeby Z PRZERWAMI.Jak pies przestaje popuszczać to się odstawia.
-
[quote name='lilo']Masz gadatliwego męża ?? Zazdroszczęęęę .... jak ja bym takiego chciała - całymi nocami bym sobie z nim gadała , a nie tylko mmmm ...hmmmm...mhm...hrrrrr.hrhrhrrrrrr i tyle - a ja gadam dalej :)[/QUOTE] " Strasznie jest nakręcony.Chyba wymienił bateryjki.Już komentuje film, scena po scenie, przy tym w międzyczasie powie "jaki "bredloczek (Leoś)" jest słodki" i że Mentor ma coraz wiecej siwych włosków na bródce.Teraz już obmyśla zakończenie filmu.Zaaaaaaaaaaaaawsze ma o czym gadać.Ale jak ja mu chce coś opowiedzieć to gdzieś sobie chodzi, albo mi wchodzi w słowo i zaczyna o czymś innym.I u nas w domu to się ciągle żartuje.No czasem też się kłócimy :)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']aaa to bardziej na północ jest , tam jeszcze nie byłam :)[/QUOTE] Tam byliśmy i jeszcze w jednym mieście, ale zapomniałam (byliśmy tam chyba jeden dzień).W Zadarze to tak całkiem, całkiem.Tam była ta gigantyczna szczypawa, a w tym drugim mieście te "karaluchy" ;). -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']a gdzie byłas ?? tzn w jakiej miejscowości ?? Dziękujemy za zaproszenie , już idziemy :)[/QUOTE] W Zadarze. -
[quote name='lilo']Przyszliśmy :painting:- doczytaliśmy do 6 strony - resztę zostawiamy na później ale zdecydowanie zostajemy :) bo nam się podoba :sweetCyb: Jako że ja chora i spędzam pierwszą od nie wiem ilu ale napewno conajmniej od roku sobotę w domu to umieram z nudów :( przynajmniej z Wami poimprezuję :cunao:a że z pustymi rękami nie wypada na pierwszą wizytę wpadac to zdrowie Gospodyni i pięknych czwórnogów i Pana bez spodni :knajpa: aha i jeszzcze się pożalę - mąż mnie opuścił i polazł ( taksówką pojechał !! ) do kolegiiiii na żużel a ja sama , samiusieńka :placz:[/QUOTE] Witam, witamy i pocieszamy:glaszcze:.Mój dla odmiany przestał w końcu gadać i poszedł oglądać film, chyba baterie mu siadły.
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Tamte biegały po werandzie w ilościach przerażających. Towarzyszko Lilo chcielismy serdecznie zaprosić Panią do naszej galerii ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/205013-Dwa-typy%28corso-i-sznup%29-Mentor-zwany-czasem-Mendorem-i-Leo-inaczej-ma%C5%82y-...i-ja[/url] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajnie się bawią, tak grzecznie.Wzięłam głośniej, ale nic nie słyszałam, bo mój mąż cały czas "nadawał", mimo, że go wcale nie słuchałam. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']już widzę to stado :D [url]http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1720918003[/url][/QUOTE] Dzwonił ktoś ;)?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
[quote name='lilo']a te robaki to cykady - uwielbiam je - niesamowicie cykają i są niegroźne zupełnie a że brzydkie ... no cóż - nie każdy może byc śliczny :)[/QUOTE] Ja się nie boję tylko brzydzę.Zresztą wszystkie robale budzą mój wstręt.A które to cykady?Ja widziałam tak jakby taką wielką szczypawę, chyba z 15 cm miała, a te drugie skojarzyły mi się z wielkimi karaluchami. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:( ...jak do niego dotrzeć???