Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Okaże się po prześwietleniu kręgosłupa.
  2. Mentor nic, ale widać, że "nerwy" reagowały.
  3. Też nie lubię :(.Za to lubię bardzo tego pana doktora.Dzisiaj sprawdzał Mentora kręgosłup igiełką, kuł wzdłuż kręgosłupa po jednej i drugiej stronie.
  4. Tłuszczakami się nie przejmujemy.Leczymy zapalenie gardła, a we wtorek sprawdzamy kręgosłup.Dziś Mentorek po prostu usłyszał "starzejesz się chłopie" :(
  5. Zapomniałam o nim.Przez chwilę nawet mi przeszło przez myśl, że jakiś jest, ale szybko ją odrzuciłam nie wiedzieć czemu :)
  6. Mój Bartek też ma dużo na plecach, wszystkie takie same i nie rosną.Ja piszę, że to tłuszczaki, ale w sumie to nie wiem czy to tłuszczaki, bo są różnej wielkości i kształtu.Jedyne co ich łączy, oprócz tego przy kręgosłupie to to , że nie są połączone z tkanką.
  7. Bardzo ładny ma wiek, oby jeszcze długo, długo.
  8. Mentor ma i guzki i pypcie.Ważne, że humor mu dopisuje :)
  9. A gdzie jeszcze?Tak pytam, bo się zastanawiam czy ma to jakieś znaczenie? A Zgredziuś gdzie miał?
  10. Jak go ciumkają z każdej strony, a on całuje i całuje :)
  11. A gdzie ma tego tłuszczaka?Gdzie ma je w ogóle? Mentor ma na klatce pod spodem, na klatce z przodu, 3 w okolicach kręgosłupa.Na łapie ten największy i już mu się na tej samej łapie robi następny, mały.
  12. Jeden z tych guzów rośnie dość szybko, na pośladku.Nie jest może aż taki wielki, ale jednak.Od przedwczoraj ma coś z jedną łapą, tak mu jakoś ucieka.To ta sama co ma tego guza i nie wiem czy to związane czy nie.Jakiś czas temu, zresztą chyba Ci pisałam, była podobna sytuacja. Może być też dlatego, że mało ostatnio chodzimy (dzieje się tak po leżeniu) , bo albo pada, albo wieje przeokrutnie. Trochę go oszczędzam. A o Lunie to nawet nie mogę myśleć, że mogłabyś ją uśpić (ale wiem, wiem).Wszystkie psiaki się przeżywa, ale najgorzej, nasze, najbliższe.
  13. Wiem Monika, wiem :(, mnie też boli jak myślę o Matyldzie mojej :( Muszę trochę przyoszczędzić i wzmacniać tego mojego Mentora.I zbierać na operację, bo pewnie on też pójdzie pod skalpel.Takie mam jakieś przeczucie.Wolę jak najwcześniej, bo wiadomo coraz starszy.Mam nadzieję jechać w czwartek, jak dobrze pójdzie, bo ostatnio mi się zmiany w pracy nie ułożyły i nie było jak.
  14. U mnie czasami się zdarza przepychanie, ale tak delikatnie.Najczęściej Sura.
  15. Dobrze się wypróżnia.Dziś wyszła zasłonka, ale czy cała nie wiem.Kupy są codziennie i ładne. Sandra ja wiem, że poważnie piszesz z tym olejem, bo wetka też powiedziała, żeby mu dać jak nie wylezie.Bartek nie lubi lekarzy, jak i ja :P to niech chociaż do weta idzie.Ja od weterynarza tylko proszę o proszki na odrobaczenie dla całej rodziny :). Monika, a ten pies co odszedł przez ten bandaż to się wypróżniał normalnie?
  16. Myślałam, że przy takich sąsiadach to strach nie mieć :)
  17. Chodziło mi o Bravo.Wiem, że azjatów nie ma
  18. Chciałam się zapytać jak wyglądało załatwianie pozwolenia na psa "rasy agresywnej"? Były jakieś problemy?Co musiałaś dostarczyć ? No chyba , że nie masz :P
  19. A żeby było wesoło to Sura wczoraj nasrała i nasikała w pokoju :)
×
×
  • Create New...