Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Mordeczka wesoła :) [url]http://img11.imageshack.us/img11/6176/img0807ih.jpg[/url]
  2. [quote name='malawaszka']ale posucha - nikt oprócz Sybisi i wilczej nie interesuje się Timkiem??? :( a ja rozmawiałam z jego nowym domkiem, byli już na zastrzyku antybiotyku, wszystko jest dobrze, Pani zachwycona, że Timek grzeczny :crazyeye: ja to myślę, że grzeczny bo świezo po zabiegu to jeszcze nieswój, ale nie sika w domu, wykąpali go suchym szamponem bo nieświeży był po schronisku jeszcze i teraz jest dużo lepiej, kota chciał powąchać, ale kot nie chciał :D i poszedł sobie na dół do mamy, a Timek jest na górze z młodymi, ma tam legowisko i czuwa nad wszystkim co się w domu dzieje; podwórko objął już we władanie i stróżuje :cool3:[/QUOTE] Ja w ogóle dopiero doczytałam ,że w domku.Niezły mam refleks ;).Gratulacje i cieszę się, choc kot chyba nie bardzo ;)
  3. [quote name='Saththa']ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nie możem mieć drugiego psa :( :cry: TZ mówi jak chcesz to bierzemy :([/QUOTE] Dlaczego ;)?Jak TZ się zgadza no to kurczę nie wiem jakie masz przeciw?
  4. mój mąż też się w tym szkrabie "zakochał"
  5. Tak czy siak schronisko nie jest dobrym miejscem piesków, szczególnie szczeniaczków
  6. Potwór w swej pieczarze ;) [url]http://images10.fotosik.pl/3423/9a8bf70547e18999.jpg[/url]
  7. Jakie słodkie dziewczynki :loveu: [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer029.jpg[/URL] [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Zimowyspacer030.jpg[/URL] Biedny sceniacek na pewno mu zimno w tym schronisku :-(
  8. Kocyk mu do pościeli pasuje :) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSC_0875_zps5b529c25.jpg[/URL]
  9. [quote name='malawaszka']wszystko dobrze, Sanduszka wygryzła sznupka rezydenta z najlepszych miejscówek :D na spacerach grzeczna, ale tu uprzedziłam Panią, że pewnie jeszcze nie czuje się u siebie więc nie pokazała co potrafi ;)[/QUOTE] Nie sznupka, kota "rządziciela"-Jaśka Grzeczna na spacerach, bo Pani pewnie pozwala podejść Sandy do każdego pieska ;), więc jest zadowolona :)
  10. Jak przyjedzie to będzie miał sporo do poczytania w galerii swej ;)
  11. Bo Wataszki są wykończone psychicznie i im się nic nie chce
  12. [quote name='wilczy zew']jak pytać jak się nic nie wie :eviltong:[/QUOTE] To trzeba pytać by się dowiedzieć :)
  13. [quote name='wilczy zew']a nie można tak od razu[/QUOTE] Można było zapytać od razu ;)
  14. [quote name='zerduszko']Nie przejmujcie się, ja mam fb i też nic nie wiem ;) A co chodzi? Nei znoszę tych Waszych tajemnic! A przykład idzie z góry :mad:[/QUOTE] Tajemnice, tajemnice już dawno po tajemnicy, ale nikt się nie pytał to nie pisałam.Sandy ma tolerować koty i wszystko bedzie dobrze, z resztą sobie poradzimy.
  15. Tu nie o śrubkę tu chodzi
  16. [quote name='wilczy zew']czekamy....[/QUOTE] I trzymamy mocno kciuki za Sanduszkę, by dała radę być grzeczną ;)
  17. Wszystkiego byście się dowiedziały w niedzielę na spokojnie, a teraz jak nie wyjdzie (tfu,tfu) to bedziemy wszyscy zawiedzeni ;)
  18. [quote name='Fides79']no to Wam doleje oliwy do ognia, chyba juz zmeczona za bardzo jestem bo czytając wpis Magdy: zamiast 'pieśnią na ustach' przeczytałam 'penisami na ustach' :errrr::turn-l:[/QUOTE] Świntucha:lol!:
  19. [quote name='wilczy zew']mnie nie ma na fb :obrazic:[/QUOTE] Wiem.Zawsze można sobie założyć :)
  20. [quote name='Saththa']To nie ejst mój kot;) ja go tylko akrmie. ale chwilowo albo je gdzies indziej alb osie obarził za te tabletki;)[/QUOTE] Nie łam się jak nie ten to inny ;)
×
×
  • Create New...