-
Posts
2983 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blacky.
-
Pani Iwona to chyba Pani, która będzie "sponsorować" Tuptusia, czyli ta Pani z Norwegi, bo Pani Paulina chce wziąć Tuptusia. Raczej Pani Paulina nie weźmie więcej psiaków, bo jest po poważnym wypadku samochodowym... Sądzę że gdyby nie sponsoring od Pani z Norwegi to by Tuptusia nie wzięła... Sądzę że to będzie ten weekend po Świętach, kwarantanna mu się kończy 6 kwietnia. A moja mama nie chce mnie puścić z Tobą Fergilko, bo to drugi koniec Polski i albo będę jechać z moją siostrą (ale nie wie czy jej samochód się nada) albo jeśli Fergilko się zgodzisz to pojedziemy we trzy... Bo szczerze przyznam że mam 14 lat, to się nie dziw że mama mnie nie chce puścić w Polskę :D
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
blacky. replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
Wejdź w swój podpis kliknij z boku w edycji takie niebieski A, skopiuj, wkej obok, ale zamiast linku wstaw ten do wątku a zamiast zdjęcia wstaw banerek, czyli klikasz na ten co ja wstawiłam prawym przyciskiem, "pokaż obraz" i kopiujesz link :) Czy wystarczy uzupełnić i gotowe :) -
LAZY zgodziła się na zabranie Tuptusia na RTG do Zdroi na Bagienną, bo tam najbliżej ;) Póki co dogadujemy się co do dnia i godziny :)
-
Porzucony Azor,grzeje dupke w NOWYM DOMKU!!!
blacky. replied to zeberka4's topic in Już w nowym domu
już robię banerki, przepraszam że tak późno, ale przeczytałam rano i nie miałam czasu zrobić a później zapomniałam, skleroza nie boli... ***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp"][IMG]http://i40.tinypic.com/3448ivm.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp"][IMG]http://i41.tinypic.com/72tycp.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp"][IMG]http://i41.tinypic.com/11gjak8.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp"][IMG]http://i43.tinypic.com/28tjgq1.jpg[/IMG][/URL] Co do wklejania, ja miałam specjalny kod kombinacji podany przez informatyka, także jak bym Ci go chciała podać to jakieś pierdoły wyskoczą i nic z tego nie będzie... Może inni znają jakiś sposób -
Pani Paulina, która chce wziąźć do siebie Tuptusia miała już pieska z niedowładem łapek (bernardynkę) i po 6 tygodniach sunia stanęła na łapki, niestety odeszła za TM w walentynki... Także Pani Paulina jest przekonana, jakiego psa bierze :)
-
Żeby wszyscy wiedzieli gdzie ma pojechać Tuptuś dodaje zdjęcia rozbrykanej trójki + konia i kociaka :) Teraz to wiem, że on tam raj będzie mieć :)) spójrzcie tylko ... :) [IMG]http://i39.tinypic.com/miox38.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/b87q4k.jpg[/IMG] A i zapomniałam o jednej istotniej rzeczy o której właśnie napisałam Pani Paulinie - Tuptuś jest chyba GŁUCHY, nie reaguje na gwizdy i mówienie do niego, Fergilka może potwierdzić
-
Zgubiłam się :D Pani Paulina to jest ta, która mieszka w Norwegi, czy ta która chce wziąć Tuptusia do siebie ? Pogubiłam się...
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
blacky. replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Jak mi Fergilka odpowie to pogadam z mamą czy nie wziąć go do siebie, ale na DT trzeba płacić za wzięcie ze schronu, podpisywać papierki ? -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
blacky. replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Jest, udało się ! :) [url]http://infoludek.pl/ogloszenia/index.html?akcja=zobacz&ID=298992&&strona=[/url] -
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
blacky. replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Ja miałam zrobić, ale nie wiem co się stało, że się nie pokazało, a kase zeżarło :( Jeszcze raz spróbuję... -
Napisałam do LAZY, postaramy się załatwić, a jak nie to albo Fergilka, albo będę po rodzinie szukać :)
-
Rozumiem że to Ty Yv jesteś tą osobą która chce wziąć Tuptusia ? Sądzę, że najlepiej będzie kiedy znajdzie swój kącik i właściciela do końca swoich psich dni. Postaramy się zawieźć go na RTG, ale potrzebny byłby transport, napisze do LAZY i postaram się z nią umówić, żeby Fergilki już nie obciążać :))
-
Takiiii off :D Oto współlokatorka (jak to Fergilka określiła) naszego Tuptusia :) [IMG]http://i43.tinypic.com/263a2b4.jpg[/IMG]
-
Fergilko DS, na jego szczęście :))
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
blacky. replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Jaki Mieciu ma kontakt z dziećmi i jak długo ma być w DT ? No niech Wam będzie że pogadam z mamą, ale ile miesiąc - dwa ? -
Dziękujemy, dziękujemy - ja mam również nadzieję, że się uda :)
-
Zmieniam temat wątku, tylko na jaki ? Pomyślmy... zmieniony :D
-
Napisałam do Pani Pauliny z Norwegi prosząc o adres i numer telefonu do koleżanki :) Ode mnie 100 złotych na transport, a dołoże się :D Nic nie trace, i kupię Tuptusiowi witaminki do nowego domu, sterydy będą a karma jest od Fergilki i Enigmy :)
-
Fergilko czekamy na zdjęcia, bo latałaś z aparatem :D Pani z Norwegi ma do mnie zadzwonić za kilka dni, śledzi ten wątek i proszę ją o skontaktowanie się z koleżanką czy na pewno może wziąć Tuptusia i czy zgadza się na wizytę przedadopcyjną, jakiś wolontariusz by się tam znalazł, bo jednak psiak chory, ale Pani była bardzo sympatyczna :) Fergilko jakby co to w weekend bo z moim wiekiem i 1 na początku to musi być weekend, bo nie zawale szkoły ... Mojej mamy nie mam co się pytać czy go weźniemy bo już w myślach widzę jej wzrok :( ... Jak ta Pani z Dolnośląskiego się na niego nie zdecyduje to trzeba kogoś innego szukać, może mojej mamie serce pęknie i weźniemy go na DT, ale to już porozmawiam z nią w ostateczności :)
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
blacky. replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
Fergilka była rzeczy na bazarek wzięła, pieniędzy nie chciała bo nie wiadomo jak to będzie z tym DT -
Może zadam pytanie, czy ktoś mógłby zawieźć Tuptusia do nowego domu ? Wiem że to daleko... Ale Pani z Norwegii zapłaci za transport, a ja potowarzyszę w podróży. No nowego domu wyprawimy psiaka z workiem karmy, witaminami i sterydami (chociaż nie wiem ile je będzie dostawać). :) Fergilka (nie wiem czemu jak dla mnie FergiElka :D ) i LAZY oferowały transport, ale nie wiem czy tak daleko też mogą ...
-
[CENTER][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4][COLOR=PaleGreen][SIZE=5][COLOR=Purple]:loveu: Zdjęcia :loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/r2jiv6.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/98a5oj.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2d1k7ef.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2mra9uw.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/24eanhc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/288bgwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/o0z1y0.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Red]WŁAŚNIE MIAŁAM TELEFON OD PANI Z NORWEGI, POWIEDZIAŁA MI ŻE JAK KTOŚ WEŹMIE TUPTUSIA TO ONA BĘDZIE OPŁACAĆ JEGO KOSZTY W DS LUB DT ! :loveu: PANI BARDZO SYMPATYCZNA Z TEGO CO ZROZUMIAŁAM MA JUŻ 5 TAKICH KOTÓW W POLSCE NA TAKIM UTRZYMANIU. TERAZ TYLKO TRZEBA ZNALEŹĆ OSOBĘ KTÓRA WEŹMIE GO DO DOMU ! MUSI TO BYĆ OSOBA ODPOWIEDZIALNA, PONIEWAŻ KOSZTY KOSZTAMI, A JEGO ŁAPKI ŁAPKAMI... OSOBA BĘDZIE DOSTAWAĆ PIENIĄŻKI OD PANI NA KUPNO KARMY, WIZYTY U WETERYNARZA - OGÓLNIE NA WSZYSTKO CO BĘDZIE MU POTRZEBNE. JEST PANI W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM, KTÓRA CHCE WZIĄĆ TUPTUSIA NA DS, ALE POTRZEBA TRANSPORTU !! :-([/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Red] PANI Z NORWEGI MOŻE ZAPŁACIĆ ZA PALIWO JEŚLI KTOŚ BĘDZIE MÓGŁ DOWIEŹĆ TUPTUSIA DO NOWEGO DOMU ! :loveu: [COLOR=Olive][I][U]MAM NADZIEJĘ ŻE TO CZYTA, CHOCIAŻ POZOSTAJE DLA MNIE OSOBĄ ANONIMOWĄ TO BARDZO, BARDZOOO A TO BARDZO JEJ DZIĘKUJĘ[/U][/I][/COLOR] : )[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] Enigma i Fergielka jeszcze jadą do domu... Ja już doszła - przywiozły witaminki, karme i sweterek, bo ubranka okazały się za małe :cool3: Waży więcej niż 10 kg, dzisiaj to poczułam podnosząc go :evil_lol: Pochodził, a może poczołgał się... Wywalczyłam dla niego jakieś "leki": witaminy, wapń i sterydy (bo Fergielka mówiła że mogą pomóc). Dzisiaj Tuptuś zawitał do kojca młodej i pięknej koleżanka :cool3: Mam nadzieję że będzie mu z nią dobrze :lol: Całe spotkanie udokumentowane na zdjęciach, nawet kawałkiem Fergielka się załapała na którymś ;)
-
Amstaff - już traci nadzieję. Ostrów Wlkp - adoptowany
blacky. replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Na dobry początek banerki :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182593-Amstaff-juA-traci-nadziejAE-OstrA-w-Wlkp"][IMG]http://i42.tinypic.com/2uy6nuw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182593-Amstaff-juA-traci-nadziejAE-OstrA-w-Wlkp"][IMG]http://i40.tinypic.com/28wp2dw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182593-Amstaff-juA-traci-nadziejAE-OstrA-w-Wlkp"][IMG]http://i40.tinypic.com/1i43q.jpg[/IMG][/URL] -
Luto kudły ile mogłyśmy to poobcinałyśmy, pisałam o tym... Co do witamin, załątwię tą sprawę w poniedziałek, albo jutro jak będę iść na spotkanie z Fergielką i Andzią :) Mam nadzieję, że mi dadzą, abym maluchowi zaniosła, nazwe tych co dziewczyny wymieniają mam zapisaną :) A póki co Luto masz lepszy pomysł jak pomóc Tuptusiowi ? Jutro wezmę go na ręcznik i zobaczę czy da rade chodzić... Nie było mnie w Gryfinie i nie miałam kiedy do nich zajrzeć...