Ja mogę zrobić mu allegro, ale jutro. I to takie zwykłe, bo jakiś pięknych, cudownych nie umiem...
Atomówka, a masz te zdjęcia z 1 postu w większej rozdzielczości ?
Estrella, wyślij mi plakat w większej rozdzielczości na maila [email][email protected][/email] ;)
Mów to słupa, a słup d..a. Tak to tylko przy niej określe. Póki co mam domek dla małego i spokojnego psa (którego już chyba znalazłam) ale będę o naszego giganta pytać. Jest poza kolano ? Możesz określić jaki duży jest ?
A ja idę spać...
Dobranoc cioteczko i Pedro :)
Atomówko, ile ta kobieta ma lat ?! Zachowuje się jakby miała 80 i z psem nie mogła wyjść na 3 spacery dziennie, bo małe mieszkanie to guzik w tym wszystkim
Dziewczyny, niektórzy ludzie mnie załamują :(
[url]http://gorzowwielkopolski.olx.pl/znaleziono-psa-uwaga-wazne-popytaj-znajomych-iid-53295299[/url]
Gdyby ktoś napisał że sunia, to może i Sarunia, ale ja już przewrażliwona jestem na ich punkcie ...