melduje się, Estrella rozkaz wydała ;) Kurde, no już nie będe nikogo wyzywać i cenzurować słów, ale ta baba to jakaś ...... :( Ją też wywalić na ulice !!!! :angryy: Kurde, jestem bardzo daleko od Was, ale wspieram dobrym (nie zawsze :evil_lol:, zwłaszcza o właścicielach :placz:) słowem. Macie jakiś hotelik niedrogi w okolicach ?