Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. super!!! chciałabym zeby naszemu Bolusiowi sie udało :(
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185617-Bazarek-na-Bolusia-i-Azorka!-Ro%C5%9Bliny-ogrodowe-do-23.05.10r.-22.00?p=14679731#post14679731[/url] [COLOR=Red][B]bazarek zapraszamy!!![/B][/COLOR]
  3. [B]Bazarek!!!![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/185617-Bazarek-na-Bolusia-i-Azorka!-Ro%C5%9Bliny-ogrodowe-do-23.05.10r.-22.00?p=14679731#post14679731[/url]
  4. [B]Własnie wystawiłam Azorowi pogrubione,podswietlone i wyroznione allegro [url]http://allegro.pl/item1043233548_azorek_traci_nadzieje_na_domek_dasz_mu_szanse.html[/url] Nowe fotki na pierwszej stronie!! [/B]
  5. [url]http://allegro.pl/item1043212393_maly_bolus_dasz_mu_szanse_nikt_go_nie_chce.html[/url] Nowe allegro Bolka, zostało wyróżnione i podświetlone!
  6. [INDENT] [URL="http://www.dogomania.179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp"]http://www.dogomania.pl/threads/1796...-nowy-dom-Wlkp[/URL] Pokażę Azorka ma coś z foksterierka, w sumie to mieszaniec jamnika z foksiem,mógłby ktoś wrzucić na forum terierkowo? [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7014/dsc06867g.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8218/dsc06759.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/516406aa3d71aa21.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/516406aa3d71aa21med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/513ddaadb519def5.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/513ddaadb519def5.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
  7. [B]ick [/B]dzieki :D odwiedzin sporo :D
  8. Azorek ma już wątek na dogo w dziale do adopcji-wielkopolska ale postanowiłam załozyć go także tutaj,Azor długo czeka na dom stały juz ponad 2 lata,został porzucony,prawdopodobnie ktos wyrzucił go z samochodu,ma 5-6lat, bardzo fajny,lubi dzieci i inne psy,mógłby mieszkać z innym pieskiem w domku. U nas na tymczasie,musi znaleźć domek w ciągu 2 miesięcy. Azorek to mieszaniec jamnika z foksterierem jak okreslił to wet. Jest zaszczepiony. Przebywa pod Poznaniem. Jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp[/url] Kontakt w sprawie adopcji: [B][SIZE=4]Kontakt:[/SIZE][/B] [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B] [B][SIZE=4]tel:796235373 - proszę dzwonić do skutku[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]gg 1893618[/SIZE][/B] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7014/dsc06867g.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8218/dsc06759.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/516406aa3d71aa21.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/516406aa3d71aa21med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/5320/dsc06849.jpg[/IMG]
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/179616-Azor-czy-znajdzie-nowy-dom-Wlkp[/url] Pokażę Azorka ma coś z foksterierka, w sumie to mieszaniec jamnika z foksiem,mógłby ktoś wrzucić na forum terierkowo? [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7014/dsc06867g.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8218/dsc06759.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/516406aa3d71aa21.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/516406aa3d71aa21med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/513ddaadb519def5.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/255/513ddaadb519def5.jpg[/IMG][/URL]
  10. Obejrzałam filmik! Płakać sie chcę gdy widzie się cos takiego!! Maksiu powinien trafić chocby do dt,to świetny pies,pomimo kalectwa!
  11. Tak czytam i czytam, to w Holandii piesków do adopcji nie ma? :D
  12. Biedna,eh i co tu robić..... Domów brakuje tyle psów
  13. Trzeba być dobrej myśli.
  14. Oby sie udało,niestety na razie żadnego tymczasu nieodpłatnego nie ma.
  15. ja też niestety nie mogę przebrnąć przez cały wątek,trudno się po nim poruszać.
  16. ja tylko pisze to co słyszałam i widziałam,ale oczywiscie to nie usprawiedliwia nikogo do oddania psa, bo on smierci nie wywołuje on ja tylko wyczuwa,przykre jest to z jakich powodów ludzie pozbywaja sie psów
  17. niestety pomóc finansowo nie moge ale podrzuce zeby inni widzieli
  18. Boluś,biedaczek taki jak nasz,to samo imionko,kochany maluszek,oby Loluś miał fajnie w nowym domeczku.
×
×
  • Create New...