Hej,mozesz zrobic,mozesz nawet porozwieszać u siebie,dowóz zawsze mozna jakos załatwić.
Ja teraz do Poznania nie jadę wiec nawet nie porozwieszam.
Próbowałam w Metrze,wchodzilismy na strone ale wogóle nie wiem o co tam chodzi.
Pisałam e-maila do Metro ale do dzisiajszego dnia brak odpowiedzi.
Pieski musiałabym wystawić osoba która wczesniej już to robiła.