tak o ten schron własnie chodzi,ja tez słyszałam ze schron ma byc likwidowany ale nie wiec nic na 100%
ale oglądałam jakie tam spiaczki sa, dobrze byłoby zawolac kogos od spanieli czy husky,owczarków,bullowtaych
tez sie zastanawiałam czy tam ktos jezdzi :D
mają stronkę:
[url]http://www.schronisko.psiaki.com.pl/?mod=adopcje&cat=15[/url]
widziałam tam 2 spaniele!husky,bulle jakieś,owczarka kaukazkiego,
warto odwiedzic schron i moze porobic foty psiaków