Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Proszę dokładnie dowiedzcie sie co suni jest,co powie weterynarz,mam znajomą która być może wziełaby sunię,ma juz sunię też yorka wie jak się z tą rasą obchodzić,specjalne jedzienie,wizyty u psiego fryzjera itp i w razie czego z kim sie kontaktowac w jej sprawie? Dowiem się dokładnie czy wzieliby ją czy nie.
  2. Kundzia ma piekne oczy! Wogóle jest taką damą :D Tofik tez fajniutki! Zapraszam do naszej galerii
  3. Ha ha ha ale się usmiałam z Bartisia jest świetny!
  4. [COLOR=Orange][B]Zapraszamy do ogladania :D[/B][/COLOR]
  5. Zaglądam tutaj do ciebie chłopczyku,jesteś podobny do Azorka z mojego podpisu który zaprasza do odwiedzenia jego wątku :D
  6. Kochana mała,popytam znajomych,takamaleńka domek sie znajdzie! Trzymamy kciuki
  7. Piekna galeria,fajny psiak!!!!
  8. [quote name='asiunia']Cudne stadko...No i przedstawiciel najwspanialszej,najcudowniejszej i najwierniejszej rasy na świecie:D Buziaki dla rotteczka![/QUOTE] Dzięki :D:D:D:D:D:D:D
  9. Polowanie na kota-świetne zdjecia :D
  10. Luna! Świetna jest ten jej pychol smieszny!
  11. Piekne zdjęcia,pieknę psy!
  12. zeberka4

    Ares...

    Ares świetny gość :D Piekne zdjęcia!
  13. Miałam już dawno wrzucić nasze pupilki tutaj ale jakoś nie było czasu wiec zabieram się za to właśnie teraz :D Zapraszam do oglądania. Przedstawię Wam [COLOR=YellowGreen][B]Szaman[/B][/COLOR] rottek :D Ma 9 lat i jest najkochańszym misiem pod słońcem, zawsze ulega Lizakowi :D Przezwiska Szamuś,Synuś. [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1550/dsc06743p.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6042/dsc06725u.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6633/dsc06729tb.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5466/dsc06728s.jpg[/IMG] [B][COLOR=Red] Lizak[/COLOR][/B] 5 letni kundelek, to pies który rządzi w domu. Ale potrafi zauroczyć swoim proszącym spojrzeniem :D Przezywamy go także Pysiu, Pyszard albo najlepsze Kuliste Oko :D [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6100/dsc06749i.jpg[/IMG] [url]http://img237.imageshack.us/img237/3515/img0011fh.jpg[/url] [url]http://img23.imageshack.us/img23/1030/img0012ok.jpg[/url] [url]http://img204.imageshack.us/img204/2073/img0024ci.jpg[/url] [url]http://img43.imageshack.us/img43/7915/dsc04545i.jpg[/url] [url]http://img85.imageshack.us/img85/4371/dsc05034x.jpg[/url] Kolejny będzię [COLOR=RoyalBlue][B]Zefirek[/B][/COLOR]-szczurek 3 letni,najlepszy przyjaciel Lizaka,kocha sie z nim bawić i biegać. Zefirek jest nauczony przychodzenia gdy zawoła sie jego imie,ogólnie bardzo kochany i madry,nie gryzie, taki mały pączuszek :D Ma troszkę sadełka :D [url]http://img571.imageshack.us/img571/4085/dsc04499u.jpg[/url] [url]http://img404.imageshack.us/img404/7687/dsc05001n.jpg[/url] [COLOR=SandyBrown][B]Słonko [/B][/COLOR]1,5roczny papug, nimfa, który ciągle woła żeby go wypuścić :D [url]http://img413.imageshack.us/img413/2705/dsc04971y.jpg[/url] Pieski na tymczasie: Rudy Boluś -4letni kundelek i kudłaty mieszaniec Azorek - ok 5-6letni. [url]http://img266.imageshack.us/img266/3995/dsc07053g.jpg[/url] Resztę zwierzątek pokażę jak zrobię im fotki ;)
  14. Gdzie sa chetne domki,kurde tyle psiaków czeka!
  15. Jestem na zaproszenie, biedaczysko a ile takich psiaków jeszcze musi być,nie mogę pomóc finansowo ale podrzucę
  16. No szkoda,ja też żałuję,dobrze że chociaż 2 :) No to dalej szukamy niestety.
  17. moge jedynie podrzucać i duchowo wspierać
×
×
  • Create New...