Byłam na wizycie wypadła trochę wcześniej,wizyta wypadła bardzo pomyślnie, Pan Maciej bardzo rozsądny i dobrze mówiący człowiek,warunki dobre,zgoda właścicielki na posiade zwierzat w domu, wybrał Karo dlatego ze przypomina mu jego poprzedniego psa.Wie że trzeba mu da czas na oswojenie się,pies na wakacje z Nim, PO PROSTU BARDZO KONKRETNY CZŁOWIEK
Piękny duzy ogórdek do wylatania ale piesek bedzie w domu, jak coś mogę przeprowadzi wizyte poadopcyjną :)
bede dzwonic do Angel :D