Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Lawenda :D ona taka mała a jest na watku mikrusków ile ona wazy?
  2. Kurcze tak bardzo chciałabym zeby Ona poszła do domeczku,ona zasługuje na fotelik :D
  3. ja tez chciałabym żeby domeczek sie znalazł zeby sie jej się poszczesciolo jak Bolkowemu chłopakowi
  4. Hej! To ja jej zrobie plakaciki w Poznaniu porozwieszam :D Ona znajdzie domek szybko jest ładna :D ,opisik ,zdjecia wybiore sama i zrobie :D i kontakt podac czyli tel i e-mail
  5. ja chetnie zrobie,tylko opisik jakis sie przyda ,wstawcie jakies fotki z opisikiem do sciagniecia ja reszte zrobie :D i porozwieszam w Poznaniu i oczywiscie kontakt telefon i e-mail,plakaty to dobry pomysł dzisiaj wywiesiłam Rudą,Saturna,Azorka i Maksa
  6. [quote name='zeberka4'][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6369/img7222b.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9853/img7223.jpg[/IMG] czy ta psinka nadal jest w schronie? mógłby ktos zobaczyc!? Jest taki podobny do mojego Azorka[/QUOTE] Był Ktos w schronisku i patrzył moze czy ta psina jest w schronie??????? Bardzo prosze sprawdzcie.
  7. tak mysle o Sybirku moze mu plakacik zrobie jak bede kolejny raz wywieszała ogłosznka w Poznaniu moze akurat ktoś na niego trafi i sie zakocha :)
  8. Karo duży Bolku lec do domku szczęśliwy :D
  9. Dzisiaj porozwieszałam Azorka w Poznaniu,zobaczymy moze bedzie miał tyle szczęsci co Boluś :D Bylismy tez na wizycie przedadopcyjnej Kara mam nadzieje ze mu sie uda :D bo to taki duzy Boluś :D
  10. Moze jak bedę robiła nastepne ogłosznka-plakatowe to i Negra się załapie :D Na razie podrzuce małą do góry
  11. Pan Maciej chciał jechac po niego dzisiaj ale już nie zdąrzy ,jutro święto więc mówił że moze w piątek go odbierze żeby miec go na długi weekend żeby się zaaklimatyzował, napewno bedzie dzwonic
  12. enia w Poznaniu powywieszane teraz czekac na telefony \:D
  13. Ruda ma powywieszane ogłoszenia :)
  14. Byłam na wizycie wypadła trochę wcześniej,wizyta wypadła bardzo pomyślnie, Pan Maciej bardzo rozsądny i dobrze mówiący człowiek,warunki dobre,zgoda właścicielki na posiade zwierzat w domu, wybrał Karo dlatego ze przypomina mu jego poprzedniego psa.Wie że trzeba mu da czas na oswojenie się,pies na wakacje z Nim, PO PROSTU BARDZO KONKRETNY CZŁOWIEK Piękny duzy ogórdek do wylatania ale piesek bedzie w domu, jak coś mogę przeprowadzi wizyte poadopcyjną :) bede dzwonic do Angel :D
  15. dzisiaj jestem umówiona na 15 zobaczymy
  16. [FONT=&quot][EMAIL="[email protected]"] w ogloszeniu plakatowym podam takie dane: [/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub telefon: 790-851-070 , 606-133-847 nr telefonu spisałam ze strony schroniska bo te trzeba podawac [/FONT]
  17. Johny ,kurcze ty jestes taki fajny! Zasługujesz na domek!
  18. Budyń do domciu leć:D
  19. Jutro jade do Poznania gdzie miałoby to być? piszcie na pw
  20. leni356 [INDENT] Pilnie szukam kogoś na [B]wizytę przedadopcyjną Poznań-Dąbrowa[/B], proszę pomóżcie Chodzi o Dabrówkę k/Poznania? Czy Debiec może jak pisała farmerka? [/INDENT]
  21. Oj Nugaciku, trzeba ci allegro,ogłaszania!
×
×
  • Create New...