-
Posts
2262 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by adkaaaaa5
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
grazynko, edytko macie jakies zdjecia Yakimki? napisz ile yakimka ma lat, moze jeszcze jakies info. to dopisze do pierwszego postu :)- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
rezerwuje kolejny- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Yakima- sunia STAFFIKA w domku we Wrocławiu!!! DZIEKUJEMY :)
adkaaaaa5 replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
rezerwuje post- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=green][I]Yakima to grzeczna, ułożona sunia staffordshire bull terrier (staffik). Nie wiemy czy zostala wyrzucona czy sie zgubila. Prawdopodobnie to pierwsze... Pojawiła się nagle w Piławie Dolnej nie wiadomo skąd... nikt wcześniej jej tu nie widywał- ludzie się znają także wiedzieliby czyj to pies jeśli byłaby miejscowa. Poszukując domu na własną łapę wbiegła do obcego domu licząc, że może tam znajdzie schronienie.. Niestety ludzie, do których domu poprostu sobie wbiegła nie mogli jej zatrzymać... dlatego sunia trafiła do schroniska. Yakima to piękna dorosła sunia, grzeczna, ułożona, spokojna... Czym zasłużyła na taki los? nie wiemy... Liczyłam, że po prostu się komuś zgubiła... Przeszukiwałam internet na milionach stron mając nadzieję, że znajdę ogłoszenie o zaginionej suni staffika.. ale nic takiego nie znalazłam... Na lokalnej stronie forum.ddz.doba.pl też nikt się po nią nie zgłosił... To bardzo przykre, że ludzie wyrzucają takie psiaki, niestety w Polsce istnieje przekonanie, że są to groźne psy przez co mają one mniejsze szanse na znalezienie nowego domu... Yakima to bardzo łagodna sunia, nie ma w niej cienia agresji... Tak jak w większości psiaków tej rasy i podobnych-wywalonych na bruk bo urosły... z łatką, że mogą być groźne... Szukamy dla Yakimy wymarzonego domku, który ją pokocha, da jej dożywotnią opiekę i pełną miseczkę. Yakima odwdzięczy się psią miłością i oddaniem... Nie pozwólmy jej popaść w schroniskową nostalgię... Pomóżcie znaleźć jej nowy dom. Proszę o pomoc w ogłaszaniu, rozsyłaniu wątku... może ktoś z dogomaniaków marzy o staffiku i chciałby ją przygarnąć? :) Kontakt w sprawie adopcji: 74 831 18 00- Jasia 664-315-852- Grażyna e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] zdjęcia suni wkleje niebawem. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
- 609 replies
-
- oddam
- przygarnij
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmWXsjNBI/AAAAAAAACeM/XmtpTrlw9CI/DSCF6065.JPG[/IMG] na spacerku [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmWucxoLI/AAAAAAAACeU/B8zD49DPT0o/DSCF6066.JPG[/IMG] wypatruje [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmWmJxTVI/AAAAAAAACeY/-jGWjkUpxtk/DSCF6051.JPG[/IMG] taka jestem lalunia [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmaDocbQI/AAAAAAAACec/uyNlgRxHQsA/s640/DSCF6057.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmUQVLSYI/AAAAAAAACd0/GlMCaNtlhdU/DSCF6058.JPG[/IMG] Żabka udaje kotika :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmU9sfARI/AAAAAAAACd4/BQbfO9fzvok/DSCF6059.JPG[/IMG] Żabka uchatka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmVEZU5MI/AAAAAAAACd8/BwcVWWqLy5M/DSCF6049.JPG[/IMG] Żabka milusińska [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmVsR1mtI/AAAAAAAACeE/j71RmN2eYWk/DSCF6054.JPG[/IMG] Żabka babulinka [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_aKlVqupNGIQ/TWtmWO0HzvI/AAAAAAAACeI/x3iBW0e47yg/DSCF6062.JPG[/IMG] wyleguje sie
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
adkaaaaa5 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']..kto jeszcze pamieta schroniskowa Fifke? ona zas w domku u pani kierownik spi w jej łozku hihijh i udaje ze tak ma byc... slicznota:) [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/8DVIQjDAQ9r"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/8DVIQjDAQ9r[/IMG][/URL] chodze sobie [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/9OYDnLmh0wh"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/9OYDnLmh0wh[/IMG][/URL] [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/asW9oOS3CNb/243"]Slicznemu we wszystkim ładnie:)[/URL][URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/asW9oOS3CNb"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/asW9oOS3CNb[/IMG][/URL][/QUOTE] grazynko to ty tak ładnie ostrzyglas fifke? Przyjdziemy z westikami ;D -
Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.
adkaaaaa5 replied to Havanka's topic in Już w nowym domu
havanko czy wpłynelo 30 zł od basiM? -
Kiri ma juz swoje miejsce na ziemi ,Boy tez i obaj w Bielawie:)
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
podnosze:) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
adkaaaaa5 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Edi chora i nie mogla przyjechac.... Adka a moze zrobie wspolny wszystkim astkom...? Lesterowi ,Vivianie i Yakimie[/QUOTE] Jak wolisz, ja bym zrobiła jej watek jako staffikowi- zdecyduj ;) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
adkaaaaa5 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Adka czy ma watek Yakima? napisz Sakrbie bo dzisiaj bedę robic[/QUOTE] Nie ma, napisz mi pare info o niej to zrobie watek, robila jej edi zdjecia? -
Kiri ma juz swoje miejsce na ziemi ,Boy tez i obaj w Bielawie:)
adkaaaaa5 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Melduje sie na watku :) Kiri cudny kudłacz uwielbiam takie!! kto go tak zaniedbal...:( czekam na zdjecia Boya i podnosze :) -
[quote name='fiorsteinbock']Na razie takie wyjasnienie: [url]http://pies.onet.pl/4278,13,17,o_psiej_zazdrosci,2,artykul.html[/url] "[B]Czy istnieje zazdrość o przewodnika? [/B] Pozostaje jeszcze problem pozornej zazdrości o przewodnika, objawiającej się atakowaniem innych ludzi. Lepiej pozbyć się złudzeń. Atak psa na podchodzącego człowieka spowodowany nie jest zazdrością o uczucia właściciela, ale najczęściej obawą przed nadchodzącym. Warto pamiętać, że psy okazują wzajemną życzliwość inaczej niż ludzie. Nagłe objęcie, przytulenie, oznaczające dla nas serdeczność, może przez psa być odebrane jako gest wrogi, agresywny. A jeśli pies domaga się czułości wtedy, gdy okazujemy ją innym, to też nie z zazdrości rozumianej po ludzku. Dwoje dzieci może pobić się, gdy matka okaże uczucia tylko jednemu z nich, pies, o ile był prawidłowo wychowywany, chętnie przyjmie czułości od tego człowieka, którego serdecznie traktuje jego właściciel. Pamiętajmy, że psy zdolne są do najrozmaitszych, bardzo silnie wyrażanych uczuć. Ale tłumacząc je zgodnie z ludzkimi obyczajami, popełnimy poważny błąd. Jeśli nieprawidłowo ocenimy motywy działania psa – trudniej będzie skłonić zwierzę do zachowań zgodnych z naszymi oczekiwaniami." ale jak zwalczyc?![/QUOTE] Hmmmm... Teraz to jeszcze ciezej mi zrozumiec Zabke.. Czyli wg tego artykułu Zabka ugryzla kolege, bo się obawiała nieznajomego, ktory przyszedł? Dziwne, bo przeciez przyszła razem z nim kolezanka Ewy i jej Norka nie ugryzla, nawet na nia nie warczala... Ja tez przychodziłam do Ewy i na mnie nie warczała, ani nie reagowała w ten sposob... dopiero wczoraj zaczela wykazywac takie zachowania ( w pierwszy dzien rzucila sie na moja mame przy misce, ale uznalysmy ze broni miski dlatego, ze byla glodzona... pozniej juz to sie nie zdarzało)- ewa moze podejsc do niej przy jedzeniu, wkladac rece do miski i zabka nie reaguje agresja, dlatego uznalysmy to za jednorazowy wybryk. Irka zaatakowała dlatego, ponieważ uznała ze Irek chce zrobic Ewie krzywde? (siedzieli przy kompie i on polozyl reke za Ewą, nawet jej do konca nie objal) Gdy Ewa jest w pracy a Zabka zostaje z Irkiem to nie wykazuje agresji w stosunku do niego- może ją karmić, wychodzi z nią na spacer i Żabka jest grzeczna, problem pojawia sie gdy w domu jest Ewa. Co do świnek to gdy Ewa bierze swinke na rece to Żaba siada przed nią skomle i az sie trzesie. Świnki w klatce w ogole jej nie interesują do czasu gdy nie zbliza sie do nich Ewa.