Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. To ja poproszę jeszcze lipę która została, niech nie będzie taka samotna
  2. Ja wybiorę wysyłkę In Postem ,niczym wpłacę to jeszcze popytam w rodzinie czy ktoś będzie chciał.
  3. Czy można z wysyłką dopiero za dwa tygodnie? Będziemy na urlopie w Polsce jeśli można to prosiłbym 5 porcji pokrzywy i 10 lipy.
  4. A mnie się dzisiaj dobrze rymuje bo przy piąteczku dobrze się czuję
  5. Przy piąteczku flaszeczka wskazana, będziemy ją pić od wieczora do rana .
  6. Zajrzałem, lajki porozdawałem A teraz na śniadanie zajadam drugie danie
  7. Wybieram drugi talerz w środkowym rzędzie .
  8. Nie śpią ,czuwają Co by wszystkich ciastek mi nie zjedli
  9. Buuuuu Nawet kawałeczka mi nie zostawiliście ?
×
×
  • Create New...