Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. W dzień byłoby lepiej ze względu na lepszą widoczność ale w nocy spokojniej, mniej aut, mniej tirów.
  2. Wczoraj udało mi się przeczytać wiadomość i niestety dogo się wyburaczyło, dzisiaj już ok, jak możesz to wyślj , na początku tygodnia a ja czekam na podanie kwoty wysyłki i zrobię jeden przelew za wysyłkę i za ostatnią książkę
  3. Kiedyś ,dawno temu był w sprzedaży taki likier czy nalewka z wiśni, wiśnie były pyszne tylko cięzko było po nich utrzymać równowagę
  4. Ja piję ze dwa razy do roku po pół piwa i idę spać :)Zdecydowanie wolę kawę , chyba jestem uzależniony :)Bez porannej kawki ani rusz.
×
×
  • Create New...