Mój pies jest alergikiem,bardzo trudnym przypadkiem...od ok roku je TOTW rybną i jest to najlepsza karma jaką próbowałyśmy,jadła przeróżne hypoalergiczne i nie było żadnej poprawy,po tej karmie jest super chyba że zje coś na dworze,znowu mój drugi pies jest totalnym niejadkiem a tą karme zje nawet ze smakiem...także ja mogę polecić właśnie TOTW;)