Mi sie marzy malowanie ścian,ale nie ma kto...ja musze Pauline moją zapisać bo ma zęba do wyrwania,jednego niedawno wyrwaliśmy,a za miesiąc do ortodonty ciekawe czy następne każe wyrywać...
a tak wogóle to Daria wiesz że kurz alergizuje,to Ci przyszłam odmieść,kurde jakie pustki wszędzie....