Jump to content
Dogomania

Paulinka10

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulinka10

  1. witamy sie po raz pierwszy;) śliczna psinka a jej mordka taka dłuuuga:loveu:według mojej Maji zapraszamy przy okazji do nas,bo u nas cichutko:-(
  2. ale słodziaki:loveu:chociaż nie lubie myszy to te są świetne;) my mamy świnke morską od niedawna,i Maja traktuje ją jak dziecko,a myślałam że po sterylizacji suka niema już instynktu macierzyńskiego ale chyba jednak ma:roll:
  3. Banerek już udało mi sie wstawić tylko nie da się przez niego wchodzić do galeri:shake:
  4. śliczne psiaki:) ładne zdjęcia;)
  5. śliiiiczna Czikunia:loveu: często ją sobie oglądam;) a teraz mam pytanie jak sie wstawia te banerki:shake::oops:
  6. Teraz my odwiedzamy;) Piękne pekińczyki szczególnie ten czarny:loveu: Ale poprosze o nowe zdjęcia:cool3:
  7. witam po raz pierwszy:) śliczny białasek:loveu:
×
×
  • Create New...