[quote name='Fela']Linda ma niezwykłą, oryginalną urodę eleganckiej hieny (naprawdę!). Jest młodziutka i bardzo przyjazna. Wchodzi człowiekowi pod pachę i już tam zostaje. Przewraca się na grzbiet i już tak zostaje. Dość spokojna. Więcej jej zdjęć na: [url]http://psyniczyje.jalbum.net/Linda[/url]
Dejzi teź niezwykle sympatyczna, dość młoda. Odrobinę molosowata. Bardziej energiczna. Pilnuje schroniska - dyżuruje pod bramą. Myślę, że może być nieco dominująca. Jedno oko białe, drugie niebieskie. Fajna.[/QUOTE]
Linda jest napawde sliczna :)