-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
FADO ma już swój domek i jest kochany ... powodzenia maluchu
Paja replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
kolejne zapytanie na maila: Tresc; dziendobry ja bym chcial wiencej informacji o pisku Prosze dac mi odpowiedz rowniez na pm+numer tel. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jakos mi Bezio lepiej na duchu..posciel to tylko posciel tam sie tylko spi.A w dzien kubrak i na spacer bedzie duzo sniegu i fajnej zabawy ;) Tylko prosze nie zwiewaj przy pierwszej lepszej okazji jak dzisiaj Tosia bo zawału dostane.A ona schowała sie w lisiej dziurze i ryła a ja mało głowy nie straciłam ,ze polazła gdzies w cholere.... -
FADO ma już swój domek i jest kochany ... powodzenia maluchu
Paja replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Witajcie tak jak pisałam w ogłoszeniach były aktywowane na moj mail i przyszło zapytanie? Treść: mam pytanie: czy piesek jest nauczony,czy potrafi przebywac z dziecmi??mam 4letnia corke, i 5 miesiecznego beagla czy piesek potrafi tez przebywac z innymi psami.i czy chodzi o krotoszyn w wielkopolsce??odbior gdzie?? Prosze mi dac na pm na to odpowiedz to odpisze na maila. Oraz jeszcze raz pod spodem zamiescic numer telefonu. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Super foteczki ;) Przejdzie mu niedługo i da wam swoja radoscia popalic ;)Tak sie ciesze ,ze go widze i wszystko u Was w pozadku :)Tesknie za nim bardzo..:(On tak fajnie brykał w wysokich krzakach na spacerze niczym zajaczek...Tak radosnie dawał łapke i prosił sie wieczorem o miziaki...ehh Mailuniu badz szczesliwy w swoim domku stałym i szanuj to szczescie ktore Ci sie przydazyło :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No coz daje to co mam moze byc jeszcz w kwiatki jak nie pasuje to popros cioteczki by Ci zakupiły nowe posłano chyba ze wolisz beton/kafeli?Bezio ja sie naprawde staram by było wam jak najlepiej:placz:nie jestem bogata nie mam kojców dla piesków za 200tys zł z wodotryskiem,podajnikiem jedzenia i darmowym radjem,ale za to mam wspaniałe serce ,mały pokoik i spore łózko na którym oboje sie zmiescimy i zawsze bedziesz miał pełna miske,miziaki,duzo spacerków i dobrej rozrywki...Bedziesz kochanym i szanowanym członiekem rodziny bedziesz miał miejsce przy stole. Wspaniałych kompanów czworonoznych ;)Przemysl jeszcze raz ta posciel bardzo Cie prosze... -
To ja przychodze;Tu sa wczesniejsze ogłoszenia co im wystawiałam.. Cyryl i Zenek: 1)http://www.rozglos.net/ogloszenie-211354.html 2)http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzak...AdIdZ241950902 3)http://www.pajeczyna.pl/ (a) 4)http://www.morusek.pl/ogloszenie/36147/podglad/ 5)http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20..._zaciesze.html 6)http://www.eoferty.com.pl/212123 7)http://www.hodowcy.com.pl/10881 http://www.e-zwierzak.pl/ (a) 9)http://www.neeon.pl/ (a) 10)http://www.pesty.pl/ (a) 11)http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/P...ie,351228.html Jak ktos poda mi podstawowe info od myslników to napisze Cyrylowi tekst sama i wystawie go.
-
Jestem wsciekła wet znów przełozył sterylke.Ja mam wrazenie,ze ten wet sie mnie boji;)Bo za duzo pytań zadaje i jeszcze od zeszłego poniedziałku nie zdarzył wystawic faktur za sterylke Moli i Heksy,tłumaczac sie tym iz nie ma bloczów do f-vat i dlatego omija mnie szerokim łukiem.Mam zamaiar zaraz do niego zadzwonic i powiedziec mu pare zdan a póniej zadzwonic do innego weta na Mailinowa i spytac na kiedy mogła by byc u nich i jakie koszty...
-
okolo 10-11 bede wiedziec czy Tosia ma na 100% jutro juz sterylke... Chciałam tylko napomknac ,ze Tosi przydał by sie naprawde kubraczek.Dzisiaj cały dzien mrzył snieg na dworze nie byłysmy długo bo myslałam ,ze sie rozleci.Pozniej spała pod kołdra i sie trzasła jak galareta.Skoczyłam do sasiadki wyzebrałam mała bluske na długi rekaw ubrałam ja a teraz nie chce sie z nia rozstac jak chce jej sciagnac to ucieka...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Och ,ale sie tu działo....;)Bezio potrzebowała bym Twoje wymiary czyt.na długosc/szerokosc/wysokosc iz szyje wszystkim prywatne posciele..Mam nadzieje,ze Ci sie spodobaja beda w misie... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio wychodzimy na spacer ;) -
Dzis miałam jeden telefon w sprawie Tosi,ale chcieli ja do budy.Wiec odmówiłam to zaczeli krecic ,ze do domu jednak.Jak powiedziałam ,ze jest sterylizowana to usłyszała jaka to kur.. jestem i jaka psu krzywde zrobiłam;) ----------------------------------------------------------------------------------------- rozmawiałam ze znajoma Tośka jest w typie jack russell terrier odmiany gładkowłosej ----------------------------------------------------------------------------------------- Znalazłam 2 ogłoszenia w neci jak ktos by miał chwilke moze jutro przydzwonic i zapytac czy aktualne: Przyjmę do domu ze stajnią pieska tej rasy. Piesek będzie miał zapewnione b.dobre warunki, przedewszyskim będzie miał dużo swobody i szalone towarzystwo kotków, psów i koni. Proszę o kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny!! [FONT=Times New Roman]tel 784-455-866 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [/FONT]Przyjmie pieska/ suczke rasy Jack Russell Terrier . piesek mial by wspaniale warunki, czeste spacery, niedaleko las na mile spacery. jesli mial by ktos na wydanie takiego pieska prosze o kontakt gg1528462 lub tel. 519723075 p.s gdyby ktos z 1 ogłoszenia pytał Tosia ma gdzies konia,ale w kupie lubi sie wytarzac ;) Na mojego Karina nie reaguje prawie wcale chyba ,ze ten lata jak szalony o zachodzie słonca to go z daleka obszczeka...ale nie leci pod nogi..
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='jostel5']Zaczyna dzwonić mój telefon-wczoraj-z Sopotu-o Bellę (obiecujący;)) ,dzisiaj-Suzi (ale ona nie jest sznaucerkiem! można to w ogłoszeniach zmienić...?) oraz o Mailo...Mailuś bije wszystkie rekordy ;)[/QUOTE] Tak w 2 ogłoszeniach jest na sznaucerach moj bład bo tak to jest jak sie cos robi po nocy... -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Jeżyk: [SIZE=2]1)[url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-213739.html[/url] 2)[url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Jezyk-pies-w-typie-sznaucera-szuka-domu-W0QQAdIdZ243753976[/url] 3)[url]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/507140-jezyk_pies_w_typie_sznaucera.html[/url] 4)[url]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20101122000923,jezykpies_w_typie_teriera_szuka_swojego_czlowieka.html[/url] 5)[url]http://www.eoferty.com.pl/214127[/url] 6)[url]http://www.hodowcy.com.pl/adm/c601e5d5380f094b585fe6f9919d83f0&added=1[/url] 7)[url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=144434[/url] 8)[url]http://petsy.pl/ogloszenia/10/1/33/10745.html[/url] 9)[url]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Teriery/Czarny_Terier,ogloszenie,360941.html[/url] 10)[url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Jezyk-pies_w_typie_teriera_szuka_domu._1980.html[/url] 11)[url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=94751[/url] 12)[url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/14784.html[/url] 13)ojej.pl 14)[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/jezyk-pies-w-typie-teriera-szuka-domu/23959[/url] 15)[url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12739_jezyk-pies-w-typie-teriera-szuka-kochajacej-rodziny...html[/url] 16)[url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/jezyk-pies-w-typie-teriera-szuka-domu-ID3YjY.html[/url] 17)[url]http://bialapodlaska.olx.pl/item_page.php?Id=140380089&g=6[/url] 18)[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22988,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsRm94dGVyaWVyLLZyZWRuaSxwMC5odG1s.html[/url] 19)[url]http://warszawa.szybkooferty.pl/ursus/jezyk-pies-w-typie-teriera-szuka-domu/595895.html[/url] [/SIZE] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
A dla mnie jakie macie zadanie na dzis wieczór? macie cos kudłatego do ogłaszania? -
propozycja? Myślisz pewnie, że bezdomność to tylko brak dachu nad głową, brak czterech ścian, niemożność ukrycia się przed światem. Jednak bezdomność to także pustka, to powracająca uparcie myśl, że żadnego miejsca na świecie nie możesz nazwać swoim, że wśród tylu ludzkich serc, nie znalazło się ani jedno, które zechciałoby pokochać Cię na zawsze… Nie miał domu, nie miał własnej miseczki, nie miał nikogo bliskiego, nie miał nawet imienia. Wie co to głód, samotność i obojętność. Dostał imię Kubuś. Jest to mały mix maltańczyk, zdrowy pies.Kubuś jest spokojny, zrównoważony lecz nie nadaje sie do domu z małymi dziećmi.Kuba jest psem dorosłym. Szuka domu, w którym będzie kochanym członkiem rodziny. W zamian oferuje swoje psie przywiązanie. Warunkiem wydania psa jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej oraz wykastrowanie. kontakt : tel tel 605 427 615 mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
-
Dajcie jakis tekst i dane to go ogłosze ;) Dobrze by było nie pisac w ogłoszeniu ,ze ma 8 lat tylko napisac ze to juz starszy badz dorosły pies. p.s na pm badz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Suzi: 1)[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-213536.html[/URL] 2)[URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Suzi-ciezar-lancucha-wgniata-mnie-do-ziemi-W0QQAdIdZ243532431[/URL] 3)[URL]http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/506805-suzi_cie_ar_ancucha_wgniata.html[/URL] 4)[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/36971/podglad/[/URL] 5)[URL]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20101120214437,suzisciagnij_ciezar_lancucha_z_mojej_szyji.html[/URL] 6)[URL]http://www.eoferty.com.pl/213400[/URL] 7)[URL]http://www.hodowcy.com.pl/11016[/URL] 8)[URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/17544/[/URL] 9)[URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=144300[/URL] 10)[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/31/10716.html[/URL] 11)[URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,360428.html[/URL] 12)[URL]http://iokazje.com/Zwierzeta/Oddam_przygarne/Suzi-ciezar_lancucha_wgniata_mnie_do_ziemi_:(_1974.html[/URL] 13)[URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=94695[/URL] 14)[URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/14721.html[/URL] 15)ojej.pl 16)[URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/suzi-ciezar-lancucha-wgniata-mnie-do-ziemi/23911[/URL] 17)[URL]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja12687_suzi-dzwiek-lancucha-mnie-dobija-.html[/URL] 18)[URL]http://zielonagora.szerlok.pl/oferta/suzi-ciezar-lancucha-wgniata-mnie-do-ziemi--ID3XIq.html[/URL] 19)[URL]http://radom.olx.pl/item_page.php?Id=139898848&g=6[/URL] 20)[URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,22943,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbWF6b3dpZWNraWUsU3puYXVjZXIsbWGzeSxwMC5odG1s.html[/URL] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]p.s moge jeszcze jakiegos zaczac dzisiaj badz jutro wiec tekst/zdjecia/dane na pw[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Jostelku masz wiecej zdjec Suzi? Jak tak to podrzuc na maila przebiore i ja ogłosze bo mam troszke czasu iz dziewczyny z bazarku Bezi nie podesłały jeszcze zdjec i tekstów.