-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Mi wystarczy snopek slomy do spania,maly jasio i jezioro nie jestem wymagajaca :)Nawet przy uchu moga mi kury pjac i krowy muczec mieszkam na wiosce pod Wrocawiem wiec znam te zapachy i ,,smaki,, ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']. I tak trzymaj skup się na tym w czym jest znakomita, tzn. Zajmowanie się psiakami. A to nie łatwe z takimi psiakami jak np Bezik. Ja, wszystkie psiaki i pewnie jeszcze parę osób są Ci za to bardzo wdzięczne :-). Miłego popołudnia Paju! Szkoda że dzieli nas tak duża odległość, bo chętnie bym Cię poznała. Lubię poznawać nowych ludzi a szczególnie takich którzy kochają zwierzęta.[/QUOTE] No jakos w tym roku zamierzam zlorzyc wizyte w Bialej(schronisko)na weekend o ile ktos da mi nocleg.Wiec moze w jakis innym terminie zajrze i do Ciebie,ale podstawa to jest minimum 1 dniowy nocleg i odbior z dworca :) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Moze i tak,ale jakos gdzies bodzie mnie ta ortografia i interpunkcja.No niestety jestem dyslektykiem i mam jeszcze astygmatyzm borykam sie z tym od dziecinsta co ma rowniez swoje wady jak i zalety.Nie jestem chodzacym zdrowiem od wypadku w tamtym roku z koniem i kopniaka w gowe nabawiam sie jeszcze padaczki i innych dolegliwosci.Normalnie lekarze mi juz uszami wychodza.Ale dzieki Wam i moim rodzica oraz bratu sie nie poddaje. Ciagle jest gdzies to wsparcie mniej badz wiecej widoczne i nie mam zamiaru sie poddawac!!!A to ,ze ktos mnie tam poprawi,czy opiep... no coz takie zycie,wpuscic jednym uchem wypuscic drugim i trzeba zyc dalej ;) -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
Paja replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jak tam maly i Rosa po sylwestrze byly spokojne czy podawalas leki? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Teraz z reka na sercu prosze o odpowiedzi na ponizsze pytania: ile obecnie psow jest u Was ? czy sa potrzebne jakies specjalistyczne leki ? ile psow oczekuje obecnie na sterylizacje/kastracje ? czy sa potrzebne zwyke badz specjalistyczne karmy,witaminy? czy sa potrzebne szczepionki,tab.na robaki,pchly ? czy sa potrzebne legowiska,smycze,obroze,szelki? czy jest duzo psow zamknietych w sobie,agresywnych badz innych nienadajacych sie do adopcji ? narazie koniec jak nasunie mi sie jeszcze cos to zapytam . Prosze o konkretne rozwieniete przykady,nie satysfakcjonuje mnie odpowiedz tak badz nie moje pytania maja na celu zalorzenie psiej skarbonki dla Bialej ,ale na konkretny cel.Dlatego chce znac konkrtne statystyki. p.s zdania nie czyto po Polsku to moja specjalnosc... -
rozmawialam dzisiaj z wlascicielka Tosi.Z poczatku byla spokojna teraz jak juz pomieszkuja w Nysie zgrala sie Tosia z jamnikiem rodzicow i zaczyna dokazywac tz to samo co robila u mnie jak przyjechala skakanie po meblach.Ale Panstwo sie nie poddaja i w sumie nie przeszkadza im to bo sa bardzo psiolubni ;)
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Pewnie,ze Ci zaraz przeles tekst ma mail.To nie moja wina,chodz sie staram iz nie pisze czysto po Polsku.Kazdy ma jakies wady i zalety. Bezio wasnie wrocil z podworka i wyprawia figle razem z Moruskiem na lozku. -
Przepraszam musze tu wejsc ze swoimi,,butami,,ktos prosił mnie o zrobienie pakietu dla psiaka;[url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czy-Sabunia-dozyje-ostatnich-dni-lat-w-cieplym-domku-u-boku-pana-W0QQAdIdZ250777208[/url] przyszłą odpowiedz: [B]Od:[/B] [email][email protected][/email] witam piszę w sprawie pieska, czy jest jakas opłata za adopcję suni? I czy są jakieś warunki? czy mogł by sie ktos skontaktowac z tym kims? co ma wiecej info o suni niz ja ?! Pozdrawiam
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
tak własnie zbieram sie za napisanie mu tekstu do ogłoszeń.I mysle,ze zaraz po kastracji koniec stycznia mogł by isc juz do nowego domku.Ogłaszac mozna wczesniej z dopiskiem ,ze zostanie wydany po kastracji co Wy na to? ew tekst-słucham za i przeciw oraz dopiski ;) Witajcie Nazywam się Bezio mieszkałem około 3 lata w schronisku w Białej Podlaskiej. W zimnym betonowym boksie za kratami i tam zdziczałem,gryzłem,bałem się człowieka. Dzięki wspaniałym wolontariuszka z tamtejszego schroniska i pewnej młodej pani, która bardzo chciała mnie wyciągnąć na dom tymczasowy pod Wrocław,udało się mieszkam teraz w domku. Uczę się zachowywać posłuszeństwo dzięki dzielnej pracy ze mną czyli dzikim urwisem umiem juz: siad,daj łapkę,leżeć,zostań,nie wolno,przynieś zabawkę no i leniuchować na łóżku :) Czasami jestem troszkę narwany,nie lubię kiedy zaplatam się w smycz i ktoś próbuje mnie odplatać mogę wtedy dziabnać. Ale to nie dlatego,ze mam takie widzimisię ,ale ze strachu,ze znów ktoś mnie zbije czy wyzuci.Moja tymczasowa opiekunka używa smyczy wyciąganej typu fleksi z czego jestem bardzo zadowolony,bo sama się reguluje i nie pląta pod moimi zgrabnymi nóżkami,nie lubię tez szybkich ruchów jakoś żle mi się to kojarzy :( Nie przepadam tez za dziećmi,dlatego proszę o domek bez nich. Toleruje niektóre psy,ale to są wyjątki nie lubię kotów. Chciał bym być psem na wyłączność tylko mojego Pana/i mieć swoje legowisko,picie i jedzenie oraz długie spacerki na których tak bardzo uwielbiam figlować i bawić się piłeczka. Jestem zaszczepiony,odrobaczony i odpchlony.Na początku stycznia będę miał jakoś kastracje,a pozniej chciał bym już zamieszkać w nowym domku pełnym miłości i radości. Jeśli jesteś odpowiedzialny,miał byś dla mnie czas,skontaktuj się z wolontariuszka zaproś ja do siebie na wizytę przed adopcyjna(pozytywny wynik innaczej nie chce do Ciebie,bo nie chce już cierpieć.),spiszcie umowę adopcyjna i przyjedz po mnie. ew.może moja opiekunka zgodzi się na dowiezienie mnie do nowego domku za pokryciem kosztów transportu. kontakt:781 501 389 mail:[email protected] Pozdrawiam Bezio i liczę,ze znajdzie się dla mnie odpowiedzialny domek. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jutro zobacze ile Bezio ma i zadzwonie zapytac o jakis termin kastracji.Obecnie Bezio siedzi tacie na kolana i próbuje go przechytrzyc by wypic mu conieco z kufla hehe. Za 5 dni Bezio bedzie u mnie miesiac zrobił spore postepy w zachowaniu i przekonał sie,ze faceci nie gryza.Biegał dzis pół dnia z cała banda po podwórku i dobrze sie bawił.Ale na podwórku wogóle nie reagował na swoje imie,reaguje na nie tylko w domu.Pojoł co to znaczy siad,daj łape,miejsce,nie wolno,zostan,brrry-to znaczy ze zaraz bedziemy sie bawic piszczacymi zabawkami i wszystkie przynosi mi odrazu po jednej pod nogi ;) -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
skończyłam własnie ogłaszac Misie2 i Blekiego po 20 ogłoszen na głowe. -
Pieniadze zostały wysłane klaudus_ daj znac jak dojda.. spóznione fotki Tosia: [URL=http://img705.imageshack.us/i/042cmx.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4793/042cmx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/tosiek.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/8593/tosiek.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja rowniez zycze udanego 2011 zarówno Wam jak i Panu Markowi Pawłowskiemu i wszystkim pracownika i wolontariusza schroniska. My przezywamy dzisiaj oblężenie w domu 5 psów 2 koty.Jedne z nerwów maja biegunke jak tylko usłysza petarde z osiedli obok ,2 wchodza wteczas na głowe a nastepne zas wyja... Na konia nie zadziałał lek uspakajacy,wariuje jak głupi...Nie idzie go niczym uspokoic biega po padoku,staje deba,jejsc nie che,pic nie chce... wiec dzis czuje sie prawdziwa matka zastepcza ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
zjadłem wszystkie ciastka ;) [URL=http://img521.imageshack.us/i/lodwki065.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2446/lodwki065.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img254.imageshack.us/i/lodwki069.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3763/lodwki069.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img521.imageshack.us/i/lodwki073.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9113/lodwki073.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img406.imageshack.us/i/lodwki078.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3892/lodwki078.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/lodwki100.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3691/lodwki100.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio z kolezankami... [URL=http://img813.imageshack.us/i/lodwki085.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/9593/lodwki085.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/lodwki087.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8399/lodwki087.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/lodwki090.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7465/lodwki090.jpg[/IMG][/URL] -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio z moim bratem,sam mu wszedł na kolana :) [URL=http://img442.imageshack.us/i/lodwki055.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7326/lodwki055.jpg[/IMG][/URL] Zabrałem tacie paji paczke z paluszkami... [URL=http://img213.imageshack.us/i/lodwki090.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7465/lodwki090.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img593.imageshack.us/i/lodwki103.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3543/lodwki103.jpg[/IMG][/URL] -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='kinia098'][B][COLOR=#BF0080]Szczęśliwego Nowego Roku[/COLOR][/B] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/balloons.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/dance.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/birthday.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/dance.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/balloons.gif[/IMG][/QUOTE] wzajemnie ;) -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='kinga_kinga7']doszły śliczne szczeniorki do schroniska może te mogłabyś poogłaszać? [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-kategoria-szczeniaki-strona-0.html[/url] Lusia [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-59665.html[/url] Figa [url]http://bialapodlaska.schronisko.net/adopcja-id-61597.html[/url][/QUOTE] dobrze zajme sie tym jutro dzis juz padam.Co dobrze nie rokuje jak na mnie bo ja spac normalnie chodze miedzy 1-2 w nocy a wstaje o 5 -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
to ja poprosze jakiegos mikrusa,albo włochacza :) -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='kinga_kinga7']wysłałam pw![/QUOTE] to ja skończyłam:Milke 1)[url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlowieka-ID4rbi.html[/url] 2)[url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlowieka/25406[/url] 3)[url]http://petsy.pl/ogloszenia/5/1/34/11728.html[/url] 4)[url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/18563/milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlowieka___/[/url] 5)[url]http://www.top-ogloszenia.net/445-18-119-259105[/url] 6)[url]http://www.hodowcy.com.pl/11527[/url] 7)[url]http://www.eoferty.com.pl/milka_to_nie_zabawka_ani_czekoladka_to_sunia_sprag_222694.html[/url] 8)[url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/147846-milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlo-oferta-biala-podlaska/[/url] 9)[url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-222741.html[/url] 10)[url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlowieka!!!,29923[/url] 11)[url]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,405713.html[/url] 12)[url]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=34896[/url] 13)[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/40749/Milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlowieka/[/url] 14)[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Milka-to-nie-zabawka-ani-czekoladka-to-sunia-spragniona-czlowiek-W0QQAdIdZ250951884[/url] 15)[url]http://bialapodlaska.olx.pl/item_page.php?Id=152266918&g=6[/url] 16)[url]http://www.adpillar.pl/ogloszenie,20101230135823,milka_to_nie_zabawka_ani_czekoladka_to_sunia_sprag.html[/url] 17)[url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=97381[/url] 18)[url]http://iokazje.com/Zwierzeta/Psy/Milka_to_nie_zabawka_ani_czekoladka_to_sunia_spragniona_czlowieka!!!_2235.html[/url] 19)[url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4898676&cid=170[/url] 20)[url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=150182[/url] Moge podjac sie Lady o ile jeszcze ktos jej juz nie wzioł do ogłoszen? -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
[quote name='kinga_kinga7']Paju to może Milkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/198745-Bia%C5%82a-Podlaska-Milka-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-adpcji-do-schroniska-czy-dostanie-drug%C4%85-szans%C4%99[/url][/QUOTE] nie ma problemu,beda jakies ładniejsze fotki czy z tych wybrac? w sumie jaka ona jest bym wiedziała jaki tekst do ogłoszen napisac bo widze,ze nie ma. -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Ja moge cos ogłosic,ale dalej mi nikt nic nie dał trudno...